2.GPA U15: Stříbro pro Barču i Pavla! 

O víkendu 11.-12.5.2019 se v Aši uskutečnil celostátní turnaj VICTOR 2.GPA kategorie U15. Pod vedením trenérů Romany Loskotové a Honzy Vitvery se jej zúčastnilo kvarteto hamerských hráčů: Pavel Hrubec, Adam Srnec, Kačka Koliášová, Bára Bursová. Náš oddíl skončil dvakrát na "bedně" zásluhou Barči ve dvouhře a Pavla ve čtyřhře.

Bára nechala za sebou na cestě do finále dvouhry své starší soupeřky bez ztráty setu, vyřadila ve čtvrtfinále turnajovou "jedničku" Kozempelovou (19,11) a v neděli si zahrála o celkové prvenství. Až ve finále nestačila nasazené "dvojce" Žurkové 14:21, 15:21 a skončila na skvělém druhém místě. O druhou medaili se postaral v deblu Pavel s Davidem Dvořákem (TJ Sokol České Budějovice) a byla rovněž stříbrná, neboť kluci prohráli až finále s párem Daniel Dvořák - Rázl 10:21, 15:21. 

Slušné 5.-8. místo získala dále Kačka v singlu, kde prohrála ve čtvrtfinále s Muchovou, a v deblu s Ivanou Treperovou (SK Prosek Praha).

Článek na webu czechbadminton.cz: zde.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace