2.GPC U15: Medaile i postupy zůstaly na Hamru!

V neděli 13.5. 2018 se na Hamru v Braníku za pořádání našeho oddílu uskutečnil kvalifikační turnaj Prahy 2.GPC v kategorii U15 o postupy na celorepublikový turnaj 2.GPA U15 (v termínu 2.-3.6. 2018 v Aši). Na domácí "céčkový" turnaj se kvalifikovali i někteří hamerští hráči z postupového turnaje 2.GPD U15 ve Vinoři. Turnaje se zúčastnili tedy hráči: Jonáš Hurtík, Pavel Hrubec, Adam Srnec, Matěj Slavík, Eliška Bílková, Karolína Hejduková, Kačka Koliášová, Aneta Karafiátová. Vzhledem k žebříčkovému postavení měli již naši hráči v některých disciplínách jistý postup na celostátní "áčkový" turnaj: (Jonáš ve dvouhře, Pavel v mixu, Karolína ve čtyřhře, Eliška v mixu a Klára Šilhavá - aktuálně druhá hráčka ČR singlového pořadí ve všech disciplínách). Náš oddíl zažil opět skvostný turnaj, hamerští hráči získali na turnaji 4 zlata z 5 možných a další medailová umístění (mimo jiné hráčů kategorie i U13) a postupy na GPA!

Druhé místo ve smíšené čtyřhře získali Jonáš s Kájou, kteří prohráli ve finále proti dvojici Orlík - Stará 23:25, 19:21! Dobře si počínali i Adam s Kačkou a Matěj s Natálií Pávovou (SK Prosek Praha) - 5.-8.místo. Turnaj vyhrál Pavel ve dvouhře a výborné třetí místo obsadil stále "třináctkový" Adam! Nejvyšší medailové pozice obsadily i naše dívky, po vzájemném souboji ve finále skončila Kája druhá, zlato získala Eliška, obě tím tak získaly postup na GPA! Ten vybojovali i kluci Pavel s Jonášem ve čtyřhře, kde skončili na prvním stupínku! Na prvním místě skončily i Eliška s Bárou Johnovou (Sokol Radotín Meteor Praha) a třetí místo brala i "třináctková" Kačka s Ivanou Treperovou (SK Prosek Praha)!

Gratulujeme všem našim úspěšným hráčům! Na celostátním turnaji tak bude mít náš oddíl velmi početné zastoupení!

Fotografie z turnaje najdete na odkazu: zde.

Výsledky turnaje 2.GPC U15 na Hamru v Braníku jsou ke zhlédnutí na tournamentsoftware.com.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace