3.kolo 2.RL dospělých: Hamr "A" stále bez porážky!

V domácí hale na Hamru v Braníku pokračovala v neděli 2.12.2018 třetím kolem ZČ dlouhodobá krajská soutěž smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha dospělých 2018/2019, ve které startují v letošní sezóně dvě hamerská družstva - Hamr "A" a Hamr "B", čímž tak vstoupila základní část 2.RL do své druhé poloviny.

 

6 družstev 2.RL opět čekala na jednom místě dvě utkání, kdy se mimojiné týmy stejného klubu utkaly v odvetném měření sil. (Čtyřnásobně) vítěznou premiéru si odbyla mezi dospělými v soutěži družstev Klára Šilhavá, která tak přispěla k jasným vítězstvím Hamru A, naopak hamerské "béčko" utrpělo vysokou porážku s přímým konkurentem hrajícím o postup do play-off. Vzájemné hamerské utkání skončilo vítězstvím 6:2 pro Hamr A.

 


 

SLOŽENÍ HAMR PRAHA A PRO 3. KOLO:

  • Muži: Jakub Vitvera, Václav Bláha, Jan Macák, David Sklář, Martin Rombald
  • Ženy: Radka Šilhavá, Klára Šilhavá

ZÁPISY O UTKÁNÍ HAMR PRAHA A: zde.

 

1. utkání: 

  • SK Prosek Praha C  0:8  Hamr Praha A

Sestava Hamr Praha A (tučně = vítězství):

  • 1.DM: Václav Bláha
  • 2.DM: Martin Rombald
  • 3.DM: Jakub Vitvera
  •     DŽ: Radka Šilhavá
  • 1.ČM: Jakub Vitvera - Martin Rombald
  • 2.ČM: David Sklář - Jan Macák
  •     ČŽ: Radka Šilhavá - Klára Šilhavá
  •     SČ: Jan Macák - Klára Šilhavá

2. utkání

  • Hamr Praha A  6:2  Hamr Praha B

Sestava Hamr Praha A (tučně = vítězství):

  • 1.DM: Václav Bláha
  • 2.DM: Martin Rombald
  • 3.DM: Jan Macák
  •     DŽ: Radka Šilhavá
  • 1.ČM: Jakub Vitvera - Martin Rombald
  • 2.ČM: David Sklář - Jan Macák
  •     ČŽ: Radka Šilhavá - Klára Šilhavá
  •     SČ: Jakub Vitvera - Klára Šilhavá

 


 

SLOŽENÍ HAMR PRAHA B PRO 3. KOLO:

  • Muži: Kamil Kyzlík, Petr Klíma, Pípa Holubec, Václav Vodička, Filip Mutl, Lukáš Plošek
  • Ženy: Míša Hlavatá, Natálie Dušková

ZÁPISY O UTKÁNÍ HAMR PRAHA B: zde.

 

1. utkání: 

  • Sokol Radotín Meteor Praha C  7:1  Hamr Praha B

Sestava Hamr Praha B (tučně = vítězství):

  • 1.DM: Pípa Holubec
  • 2.DM: Filip Mutl
  • 3.DM: Petr Klíma
  •     DŽ: Míša Hlavatá
  • 1.ČM: Kamil Kyzlík - Václav Vodička
  • 2.ČM: Pípa Holubec - Lukáš Plošek
  •     ČŽ: Míša Hlavatá - Natálie Dušková
  •     SČ: Václav Vodička - Natálie Dušková

 

2. utkání:

  • Hamr Praha A  6:2  Hamr Praha B

Sestava Hamr Praha B (tučně = vítězství):

  • 1.DM: Kamil Kyzlík
  • 2.DM: Petr Klíma
  • 3.DM: Lukáš Plošek
  •     DŽ: Míša Hlavatá
  • 1.ČM: Kamil Kyzlík - Václav Vodička
  • 2.ČM: Pípa Holubec - Filip Mutl
  •     ČŽ: Míša Hlavatá - Natálie Dušková
  •     SČ: Václav Vodička - Natálie Dušková

 


 

4.kolo 2.RL Praha dospělých 2018 - 2019 je na programu v neděli 20.1.2019 v hale v Praze na Proseku. Hamr A se utká s týmy Sokol Radotín Meteor Praha C a SK Prosek Praha B, Hamr B čeká utkání s družstvy SK Prosek Praha B a TJ Astra ZM Praha B.

Výsledky a tabulku po 3.kole 2.RL Praha dospělých 18 /19 najdete v oddílové sekci družstva.

2.RL Praha dospělých 18/19 také na webu PBaS: zde.

Vše o 2.Regionální lize Praha dospělých 2018 /2019 (soupisky družstev, rozpis a výsledky utkání všech družstev, statistiky, tabulky, zápisy o utkání, ...) naleznete na: tournamentsoftware.com.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace