4.kolo družstev U13: Konečné 5.místo pro Hamr Praha

V neděli 25.11.2018 se konalo v záběhlické hale na Astře poslední kolo dlouhodobé soutěže SKP družstev žáků U13. Čtvrté podzimní kolo navázalo na první tři kola v jarní části soutěže, která se letos hraje podle nového herního systému a formátu. 

Pro čtvrté kolo se přihlásilo celkem osm pražských družstev (stejně jako v prvním a ve třetím kole), která sehrála turnaj vyřazovacím systémem k.o. pavoukem s následnými utkáními o konečné umístění. Každé družstvo si tak zahrálo 3 utkání (1 utkání = 7 zápasů - 2 dvouhry chlapců a dívek, 1 čtyřhra chlapců a dívek, 1 smíšená čtyřhra).

Družstvo Hamr Praha nastoupilo v posledním kole s aktualizovanou soupiskou ve složení: Radim Urban, Vojta Strejček, Tomáš Knytl, Kačka Koliášová, Helena Muchová, Berta Haškovcová pod vedením trenérky Elišky Haškovcové. Nejprve hamerské družstvo podlehlo ve čtvrtfinále týmu Sokol Radotín Meteor Praha - Radotín 3:4, následně v utkání o 5.-8.místo porazilo výběr TJ Astra ZM Praha B poměrem 7:0 a nakonec zvítězilo v utkání o konečné 5.-6.místo s družstvem BK Arion Praha 5:2.

Družstvo Hamr Praha obsadilo tedy na tomto turnaji družstev v posledním čtvrtém kole páté místo a po sečtení všech bodových zisků z předešlých kol to znamená, že v letošní sezóně 2018 skončilo v soutěži SKP družstev žáků U13 s 15 body rovněž na celkovém patém místě.

Rozpis sezóny družstev žáků U13 pražského přeboru je ke stažení: zde.

Soupisky všech družstev, výsledky, zápisy o utkáních a tabulka SKP U13 jsou ke zhlédnutí na stránkách pražského badmintonového svazu na odkazu: zde.

Výsledky, celkové pořadí a konečnou tabulku po čtvrtém kole družstev žáků SKP U13 najdete v sekci družstva.

Konečné pořadí SKP družstev žáků U13 v sezóně 2018:

  1. SK Prosek Praha A
  2. TJ Astra ZM Praha A
  3. Sokol Radotín Meteor Praha - Vinoř
  4. Sokol Radotín Meteor Praha - Radotín
  5. Hamr Praha
  6. BK Arion Praha
  7. SK Prosek Praha B
  8. TJ Astra ZM Praha B
  9. BC Aktiv Lužiny

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace