AKTUÁLNĚ 1.4.2020: Sportovní činnost dočasně PŘERUŠENA. Tréninky neprobíhají, turnaje se ruší!

Aktualizace 1.4.2020, 23:00.

Po dobu stanovenou krizovým opatřením jsou nadále zakázané veškeré sportovní akce (organizované i neorganizované sportovní aktivity). V návaznosti na usnesení Vlády České republiky a navazující opatření jsou tedy veškeré akce a turnaje pořádané ČBaS až do 7.6.2020 zrušeny.

Ruší se tudíž všechny celostátní turnaje jednotlivců GPA a GPB mládeže i dospělých či soutěže družstev. Zároveň neproběhnou také reprezentační akce nebo akce Talent Teamu či plánovaná dubnová školení trenérů.

Posledním platným žebříčkem všech kategorií zůstává až do odvolání žebříček ze dne 12. 3. 2020. Body za turnaje pořádané od tohoto data se do žebříčku započítávat nebudou, a to až do sdělení ČBaS.

O náhradních termínech turnajů MČR v minibadmintonu (původní termín 16. – 17. 5.) a MČR veteránů (původní termín 13. – 14. 6.) bude teprve rozhodnuto, stejně jako o Forza Cupu U15 v Českém Krumlově (původní termín 13. – 14. 6.), se kterým souvisí i pořádání mezinárodního kempu ve spolupráci s BEC nebo o konání květnového školení trenérů Coach Level One a III. třídy v Praze a Olomouci.

Více čtěte na oficiálních stránkách czechbadminton.cz

Rovněž se ruší i turnaje jednotlivců a družstev mládeže i dospělých pořádané PBaS a jsou zrušeny i TCM kempy všech kategorií.

Více čtěte na oficiálních stránkách prahabadminton.cz

V důsledku mimořádného bezpečnostního opatření vlády ČR o omezení volného pohybu osob na našem území, které mimo jiné i uzavírá veškerá venkovní i vnitřní sportoviště, je zrušena možnost tréninků/sportování ve skupinách do 30 osob.

Vzhledem tomu, že se toto usnesení Vlády ČR ze dne 15. března 2020 č. 215 vztahuje i na sportovní Areály Hamr Braník, Štěrboholy a Záběhlice, přerušuje náš oddíl dočasně sportovní činnost od pondělí 16.3.2020 do odvolání, kdy v tomto období nebudou žádné tréninky SK Hamr probíhat.

Situace se může vzhledem k dalším přijatým opatřením v návaznosti na aktuální stav dále vyvíjet, sledujte prosím proto průběžně webové stránky, kde budou informace aktualizovány.

Více čtěte na oficiálních stránkách czechbadminton.cz

Zanechte zprávu

17 + tři =