Družstva U11: Hamr skončil v Letňanech čtvrtý

V neděli 3.12.2018 se v letňanské BB Areně uskutečnil turnaj družstev dětí kategorie U11 - Team Cup 2018, který pořádal prosecký oddíl. "Přeboru Prahy U11" se zúčastnilo celkem devět pražských družstev včetně toho hamerského. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, po jejichž odehrání následovaly utkání o konečné umístění. Utkání se hrála na 6 zápasů (2 dvouhry chlapců a dívek, 1 čtyřhra chlapců a dívek) na 2 sety do 15 bodů.

Hamerské družstvo pod vedením trenéra Jirky Stárka nastoupilo v čtyřčlenné sestavě: Tomáš Knytl, Vojta Strejček, Adéla Nohejlová, Sofie Magdyčanská.

Skupina A:

TJ Astra ZM Praha A, SK Prosek Praha B - "Panteři", ZŠ Vinoř, Lužiny A, SK Prosek Praha C (Letňany) - "Draci"

Skupina B

SK Prosek Praha A - "Piráti", Hamr Praha, TJ Astra ZM Praha B, Lužiny B

Hamr Praha porazil ve skupině TJ Astru ZM Praha B 4:2 a Lužiny B 5,5:0,5, s týmem SK Prosek Praha A - "Piráti" prohrál 2:4 a skončil ve skupině B druhý. Utkání o bronz skončilo proti družstvu SK Prosek Praha B - "Panteři" (druhý celek skupiny A) po 6 zápasech remízou 3:3, a tak o rozhodujícím čtvrtém bodu rozhodl nastavený zápas smíšená čtyřhra. Tu zvládl lépe prosecký B-tým a celkově zvítězil 4:3, pro Hamr Praha znamenala těsná porážka konečné čtvrté místo na turnaji.

Turnaj byl skvělou příležitostí pro naše malé badmintonisty porovnat své dovednosti se soupeři jiných oddílů, naučit se hrát a bojovat ne jen sám za sebe, ale za hamerský tým. Herní systém turnaje navíc umožnil každému dostatečně si zahrát, což je hlavním cílem takovýchto turnajů.

Konečné pořadí turnaje družstev U11 v Letňanech (neděle 3.12.2018):

  1. SK Prosek Praha A - "Piráti"
  2. TJ Astra ZM Praha A
  3. SK Prosek Praha B - "Panteři"
  4. Hamr Praha
  5. ZŠ Vinoř
  6. TJ Astra ZM Praha B
  7. Lužiny A
  8. Lužiny B
  9. SK Prosek Praha C (Letňany) - "Draci"

 

Výsledky turnaje družstev U11 v Letňanech jsou ke stažení: zde nebo na webových stránkách PBaS: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace