GPC dospělých: Tři medaile pro Radku!

Pětice hráčů Hamru Martin Rombald, David Sklář, Honza Macák, Filip Mutl, Radka Šilhavá se zúčastnila v sobotu 9.2.2019 v pražské hale ve Vinoři turnaje GPC dospělých. Na velmi kvalitně a početně obsazeném turnaji se podařilo Radce získat tři medaile - bronz s Honzou v mixu, stříbro ve dvouhře a zlato ve čtyřhře.

Při nedostatku žen byl jediný mixový pár z Hamru Honza - Radka. Účastníci nedávného MČR dospělých 2019 v Plzni dokázali v prvním kole otočit zápas proti Wallerovi s Hřebíkovou a postoupili do semifinále. Porážka od nasazeného páru Zahrádka - Holečková znamenala pro ně konečné třetí místo.

Ve dvouhře Filip nestačil nasazenému Volfovi a David utrpěl těsnou porážku s Myšákem. Martin využil přívětivějšího losu a porazil jak Trikowskiho, tak Hykyše ve dvou setech. Martin nakonec skončil na 5.-8. místě, protože ve čtvrtfinále prohrál s Holečkem. Radka si vedla skvěle a po výhrách nad Hřebíkovou a Smejkalovou slavila postup do finále. Tam byla nad její síly nasazená "jednička" z TJ Astry Myšáková (16,8).

Ve čtyřhře prohráli David s Jendou už v prvním kole, kde nestačili po nevýrazném výkonu ve třech setech dvojici Šercl - Trikowski. Rovněž Filip s Tomášem Paterou (Sokol Radotín Meteor Praha) nepostoupili dál. Čtyřhra žen měla obsazení pouze 4 párů, a tudíž se hrála skupinovým systémem každý s každým. Radka po boku Báry Johnové (Sokol Radotín Meteor Praha) porazila všechny tři páry Mikézová - Procházková, Hřebíková - Truchlá, Holečková - Smejkalová a společně vystoupaly na zlatý vrchol.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje jsou ke zhlédnutí na TS: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace