GPC U15: Adam s Kačkou vyhráli mixa!

V Benátkách nad Jizerou proběhl v neděli 3.2.2019 turnaj GPC U15, kterého se zúčastnili dva hráči Hamru Adam Srnec a Kačka Koliášová.

Nasazení Adam s Kačkou si v mixu poradili se všemi páry, tzn. s Havránek - Hanzlová, Havlíček - Kulhánková, Hnilica - Chvalová a ve finále s nejvýše nasazenými Urban - Veverková 21:12, 21:19. Zlaté medaile našly své majitele - Adama s Kačkou.

Ve dvouhře nastoupila jen Kačka. Ta si poradila v úvodním kole se Slabou, jenže posléze nestačila pozdější celkové domácí vítězce Kalkušové (-17,11,14). Kačka obsadila dělené 5.-8. místo.

Čtyřhry nám ale opět vykouzlily úsměv na tváři. To když si Kačka s Ivanou Treperovou (SK Prosek Praha) poradily s dvojicemi Slabá - Šoljaková a po obratu v semifinále také s Čutová - Veverková. Ve fnále po skreči po prvním setu (21:9) od Paterové - Vnoučkové se nakonec staly vítězkami dívčí čtyřhry.

Adam se svým parťákem Vaškem Simonem (BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou) porazili dvojici Pražský - Šolar. V semifinále se však po třísetové porážce od páru Havránek - Urban 27:25, 15:21, 18:21 rozloučili s turnajem třetím místem.

Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout na odkazu: zde.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje jsou ke zhlédnutí na TS: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace