GPC U15 na Hamru: Zlato pro Adama a Kačku!

V sobotu 2.2.2019 pořádal náš oddíl v hamerské hale v Braníku turnaj GPC v kategorii U15. Na slušně obsazeném domácím turnaji nastoupil velký počet hamerských badmintonistů čítající 16 jmen: Adam Srnec, Filip Urban, Radim Urban, Filip Knytl, Tomáš Knytl, Matyáš Pecka, Šimon Závadský, David Křenek, Dan Vaniš, Arnošt Hort, Kryštof Inneman, Kačka Koliášová, Berta Haškovcová, Simona Svobodová, Pavlína Niederlová, Eliška Kumstová. 

Na turnaji se nejvíce a stejně zadařilo hlavně Adamovi a Kačce. "Třináctkový" Adam dokráčel k deblovému zlatu s Vaškem Simonem (BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou) suveréně bez ztráty setu. Zlatou medaili ze čtyřhry získala i Kačka s Karolínou Kalkušovou (BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou), které po boji zvládly finále proti proseckým Sedláčková - Kuptíková (9,-20,16).

V singlu byl krátký Adam po vyrovnaném průběhu pouze ve finále na svého deblového spoluhráče Simona (-15,20,21) a Kačka nenašla recept také ve finále na Nachtmanovou (14,19). Oba tak získali stříbrné medaile.

5.-8. místo obsadili na turnaji Filip Urban ve dvouhře, Kačka s Tobiášem Lecianem (TJ Astra ZM Praha) v mixu a Filipové Urban a Knytl ve čtyřhře.

Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout na odkazu: zde.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje jsou ke zhlédnutí na TS: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace