GPC U17: Bronz mají Klára i Eliška!

V Praze-Záběhlicích v hale TJ Astry ZM se v neděli 10.3.2019 konal turnaj GPC v kategorii U17. Pod vedením trenéra Davida Skláře se jej zúčastnilo sedm hamerských hráčů: Matěj Slavík, David Kalika, Michal Tvrdý, Klára Šilhavá, Eliška Bílková, Bára Králíčková, Aneta Karafiátová. Na bronz dosáhly Klára a Eliška ve dvouhrách.

Našim se příliš nepovedly párové disciplíny, kde už v prvním kole mixu vypadli David s Anetou, po těsné porážce 20:22 ve třetím setu také Matěj s Bárou proti páru Mrskoš - Stejskalová a do třetice i překvapivě turnajové "jedničky" Eliška s Vojtou Frantou (Sokol Radotín Meteor Praha), kteří po nevyrovnaném výkonu podlehli ve třech setech (-20,11,18) dvojici Patera - Křížová, pozdějším celkovým vítězům. Ani ve čtyřhrách neprošli přes první soupeře David s Michalem ani Bára s Anetou.

O něco lépe se dařilo ve dvouhrách, i když ani zde nepřineslo postup do druhého kola Davidovi, Michalovi, Báře i Anetě. Matěj po výhře nad Jůzou nestačil na nasazeného Schumpetera při skóre (16,11). Eliška se přes Kuptíkovou (9,11) a Johnovou (17,9) probojovala do semifinále, kde však nenašla recept na "dvojku" Čermákovou (21,15) a skončila třetí. Klára nejdříve po tuhé bitvě s dobře hrající Tvrdíkovou postoupila ve třech setech (-17,19,14) do dalšího kola, kde rychle porazila i Pleštilovou (8,10). Klára nakonec po nepřesném výkonu nestačila v semifinále na "jedničku" Andreu Kobylákovou (-14,7,14) a také obsadila třetí místo.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje: zde.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace