HAMR PRAHA slaví 10 LET!

Badmintonový oddíl Hamr Praha slaví dnes 1.1.2019 deset let své existence. V roce 2009 se přestěhoval oddíl badmintonu SK Motorlet Praha z radlické haly na Smíchově do tehdy nového sportovního areálu Hamr do haly v Braníku a vznikl nový badmintonvý oddíl pod názvem Hamr Praha.

Hamr se zaměřuje zejména na výchovu mládeže a vlastních odchovanců, za deset let svého fungování si hamerský oddíl vybudoval silnou členskou základnu čítající téměř 300 hráčů (včetně BŠ), o kterou se stará 11 hamerských trenérů v čele s šéftrenérkou Romanou Loskotovou.

Hamerský oddíl zažil prvních 10 krásných let, kdy zejména poslední sezóna 2018 patří mezi ty vůbec nejúspěšnější v první dekádě své historie, neboť hamerští badmintonisté si odvezli medaili ze všech MČR. Adam Srnec a Klára Šilhavá se stali prvními mistry ČR našeho oddílu a republikovými "jedničkami" svých kategorií. Klára Šilhavá byla také jako první hamerská hráčka zařazena do juniorské reprezentace U17 ČR. Úspěšný rok završilo hamerské družstvo U15 vítězstvím na MČR družstev U15 v Brně.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace