OP U15: Zlato mají Pavel, Jonáš, Eliška i Kačka!

V hamerské hale v Braníku se v sobotu 3.11.2018 uskutečnil postupový turnaj OP Prahy U15, kde se bojovalo především o "místenky" na MČR jednotlivců 2018, které proběhne již příští víkend 10.-11.11.2018 v Karlových Varech. Postup si z KP zajistí vítězové párových disciplín a finalisté dvouher. Náš oddíl měl již před OP U15 zajištěno několik postupů, a tak se v domácím prostředí o to pokoušeli i další hamerští hráči: Pavel Hrubec, Jonáš Hurtík, Matěj Slavík, Adam Srnec, Bára Králíčková, Karolína Hejduková, Eliška Bílková, Kačka Koliášová.

Opět skvěle vydařený domácí turnaj pro hamerské hráče máme za sebou. I když se v některých disciplínách možná pomýšlelo i na víc, Hamr získal celkem 6 cenných kovů, z toho 3 měly zlatý lesk. Navíc náš oddíl vyšle na MČR jednotlivců U15 do Karlových Varů rekordních 6 hráčů, kteří si zajistili postup buď žebříčkovým postavením nebo právě úspěchem na OP U15, což je obrovský úspěch pro tuto hamerskou "generaci" U15. Zejména také pro Kačku, která letos stále hraje ještě v mladší kategorii U13. Není žádným překvapením, že se o medaile a postupy postarali hráči zlatého družstva na MČR družstev U15 v Brně včetně "třináctkových" Adama s Kačkou.

OP Prahy U15 se týkalo všech hráčů, kteří spolu před týdnem triumfovali v Brně, vyjma Kláry Šilhavé, jež jako jediná z Hamru měla přímý postup ve všech disciplínách (v mixu je dokonce Klára před MČR republiková "jednička"). Zlaté medaile našly své majitele v Elišce, která vyhrála dvouhru, v Pavlovi s Jonášem, kteří opanovali čtyřhru, a také v Kačce, jež spolu s Ivanou Treperovou (SK Prosek Praha) zvítězily ve čtyřhře. Bronzovou medailí se zase může pyšnit Kája ze dvouhry a dvojnásobná bronzová radost zavládla u Adama, který odehrál mix s Kačkou a čtyřhru s Matějem.

Do Karlových Várů pojedou na MČR příští týden hráči: Pavel Hrubec, Jonáš Hurtík, Klára Šilhavá, Karolína Hejduková, Eliška Bílková, Kačka Koliášová. Budeme držet palce.

Fotografie z turnaje jsou k prohlédnutí na odkazu: zde.

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje OP Prahy U15 na Hamru-Braníku jsou ke zhlédnutí na tournamentsoftware.com

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace