OP U19: Klára Šilhavá postupuje na MČR U19!

V sobotu 1.12.2018 proběhl v pražské hale ve Vinoři postupový turnaj OP Prahy U19, kde se bojovalo o možnost zahrát si na juniorském MČR jednotlivců U19 (v termínu 15.-16.12.2018 v Praze na Oáze), na které postupují vítězové všech disciplín. Postup měly zajištěný ve všech disciplínách Petra Janošová a Radka Šilhavá díky žebříčkovému postavení. Pod vedením trenéra Vaška Bláhy se na OP představili hráči: Adam Brachtl, Lukáš Pokorný, Michal Tymeš, Karolína Hejduková, Klára Šilhavá.

Hamerský oddíl získal celkem tři medaile s bilancí 1-1-1. O zlatou medaili a postup na MČR juniorů U19 se postarala stále čtrnáctiletá Klára Šilhavá s Adamem Šulcem (SK Prosek Praha) v mixu, když zvládli vždy koncovky setů a bez ztráty sady se postarali o překvapení turnaje. Klára tak po účasti na MČR U15 a MČR U17 zkompletuje letošní "trojboj". Na medaili dosáhla Klára i ve čtyřhře, kde se 4 páry utkaly každý s každým ve skupině. Klára s Bárou Johnovou (Sokol Radotín Meteor Praha) skončily druhé, když nestačily jen dvojici Sonnková - Staňková. Bronzovou medaili pak vybojovala ve dvouhře Kája, jež porazila Johnovou a Hřebíkovou, vypadla až v semifinále s Vláškovou na tři sety 19:21, 21:18, 13:21.

Za dva týdny budou na MČR v Praze na Oáze hrát o cenné kovy tři hamerské hráčky Radka Šilhavá, Klára Šilhavá, Petra Janošová. Budeme držet palce!

Medailisté turnaje: zde.

Výsledky turnaje OP Prahy U19 ve Vinoři jsou ke zhlédnutí na tournamentsoftware.com.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace