Semináře s trenéry z Dánska

V květnu se ve sportovním centru v Nymburce konaly ve dvou termínech dvoudenní (od úterý do středy) vzdělávací semináře se špičkovými dánskými trenéry. Obou trenérských workshopů se zúčastnila z Hamru hlavní trenérka Romana Loskotová, spolu s dalšími třiceti trenéry z ČR.

První seminář s Dánem Steffenem Rasmussenem, konaný souběžně s kempem širší juniorské reprezentace ČR, se uskutečnil ve dnech 1.-2.5. 2018.

Článek, respektive hodnocení českými hráči, prvního semináře naleznete na stránkách czechbadminton.cz v odkazech: zde a zde.

foto: zdroj czechbadminton.cz

Druhý seminář s Dánem Peterem Mouritsenem, který zároveň vedl spolu se svojí dcerou Anne a s trenéry Tomášem Krajčou a Mirkem Šídou v termínu 6.-11.5. 2018 soustředění - Technický kemp III Talent Teamu ČR U13 (zúčastnil se jej i hamerský hráč Adam Srnec), proběhl o týden později ve dnech 8.-9.5. 2018.

Článek o druhém semináři naleznete na stránkách czechbadminton.cz v odkazu: zde a o soustředění Talent Teamu ČR U13 v odkazu: zde.

foto: zdroj czechbadminton.cz

Z ohlasů na obě akce je zřejmé, že pro všechny zúčastněné hráče i trenéry byly semináře velkým přínosem do další trenérské (hráčské) badmintonové kariéry.

DS

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace