Vašek Bláha v Brně na Shuttle Time Tutor

O víkendu 10.-11.3.2019 se v brněnském sportcentru Kuklenská uskutečnilo školení lektorů Shuttle Time - Tutor. Tedy kurz pro trenéry a učitele s lektorskou praxí, kteří následně mohou školit učitele na základních, středních příp. i vysokých školách v tom, jak zakomponovat badminton do jejich výuky tělesné výchovy. Školení dle standardů BWF vedla školitelka Martina Bernaciková a účastnilo se jej 14 lektorů z celé ČR, včetně jednoho našeho zástupce - Václava Bláhy.

foto: Martina Bernaciková

Školení bylo zaměřeno na vedení kurzu pro učitele a probíralo se nutné vybavení pomůckami pro pořádání školení, pro samotnou výuku badmintonu až po základní techniky badmintonu (základní druhy držení rakety, základní pohyb po kurtu a krátce i taktika). Vašek Bláha jako úspěšný absolvent nyní může po získání certifikace jako Shuttle Time Tutor v rámci spolupráce s ČBaS tato školení vést. Pokud tedy budete vědět o nějaké ŽS, SŠ, příp. i VŠ, lze se s Vaškem domluvit, jak kurz připravit a následně zrealizovat. Učitelé, kteří školení absolvují, získají akreditaci od MŠMT.

VB

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace