2.Regionální liga dospělých Praha 2018 / 2019


 

Týmy: Hamr Praha AHamr Praha B, SK Prosek Praha B, SK Prosek Praha C, TJ Astra ZM Praha B, So Radotín Meteor Praha C

2.Regionální liga dospělých Praha 2018 / 2019 na: tournamentsoftware.com

2.Regionální liga dospělých Praha 2018 / 2019 na: Pražském badmintonovém svazu (PBaS)

2.RL dospělých Praha 2018 / 2019: propozice

Výsledky všech utkání a zápisy o utkání 2.RL Praha dospělých 2018 / 2019: zde

Rozpis všech utkání 2.RL Praha dospělých 2018 / 2019: zde

Rozpis utkání Hamr Praha A: zde

Rozpis utkání Hamr Praha B: zde

Soupisky družstev 2.RL Praha dospělých 2018 / 2019:

 

 


 

1. kolo - neděle 7.10.2018 (Hamr-Braník)

  • Utkání

Hamr Praha B  8:0  Hamr Praha A

Hamr Praha A  7:1  Sokol Radotín Meteor Praha C

Hamr Praha B  2:6  SK Prosek Praha B

 

  • Tabulka po 1. kole ZČ

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

2. kolo - neděle 4.11.2018 (Astra ZM)

  • Utkání

SK Prosek Praha B  3:5  Hamr Praha A

TJ Astra ZM Praha B  8:0  Hamr Praha B

Hamr Praha A  6:2  TJ Astra ZM Praha B

Hamr Praha B  6:2  SK Prosek Praha C

 

  • Tabulka po 2. kole ZČ

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

3. kolo - neděle 2.12.2018 (Hamr-Braník)

  • Utkání

SK Prosek Praha C  0:8  Hamr Praha A

Sokol Radotín Meteor Praha C  7:1  Hamr Praha B

Hamr Praha A  6:2  Hamr Praha B

 

  • Tabulka po 3. kole ZČ

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

4. kolo - neděle 20.1.2019 (Prosek)

  • Utkání

Sokol Radotín Meteor Praha C  -  Hamr Praha A

SK Prosek Praha B  -  Hamr Praha B

Hamr Praha A  -  SK Prosek Praha B

Hamr Praha B  - TJ Astra ZM Praha B

 

  • Tabulka po 4. kole ZČ

 

 

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

5. kolo - sobota 23.2.2019 (Prosek)

  • Utkání

TJ Astra ZM Praha B  -  Hamr Praha A

SK Prosek Praha C  -  Hamr Praha B

Hamr Praha A  -  SK Prosek Praha C

Hamr Praha B  -  Sokol Radotín Meteor Praha C

 

  • Konečná tabulka po 5. kole ZČ

 

 

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

6. kolo (Play-Off / Play-Out) - neděle 17.3.2019 (Hamr-Braník)

  • Utkání Play-Off

Semifinále A (SF A): 1. družstvo 2.RL po ZČ  -  3., nebo 4. družstvo 2.RL po ZČ (rozhodne los)

Semifinále B (SF B): 2. družstvo 2.RL po ZČ  -  3., nebo 4. družstvo 2.RL po ZČ (rozhodne los)

O 3. místo: poražené družstvo SF A  -  poražené družstvo SF B

Finále: vítězné družstvo SF A  -  vítězné družstvo SF B

 

  • Utkání Play-Out

Utkání 1: ​5. družstvo 2.RL po ZČ  -  1., nebo 2. družstvo 3.RL po ZČ (rozhodne los)

Utkání 2: 6. družstvo 2.RL po ZČ  -  1., nebo 2. družstvo 3.RL po ZČ (rozhodne los)

O 7. místo: poražené družstvo utkání 1  -  poražené družstvo utkání 2

O 5. místo: vítězné družstvo utkání 1  -  vítězné družstvo utkání 2

 

 

  • Konečné pořadí 2.RL

 

 

2.Regionální liga dospělých Praha na: tournamentsoftware.com.

 


 

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace