Kvalifikace 1.CL


 

Kvalifikace do 1. Celostátní ligy - skupiny Západ smíšených družstev dospělých

 


 

2019

Sezóna: 2018 - 2019 (zde)

Termín: sobota 27.4.2019

Místo: Hamr-Braník (Praha)

Družstva: Hamr Praha A, BA Plzeň B, SKB Český Krumlov B, Badminton Proboštov

Propozice na kvalifikaci do 1.Celostátní ligy - Západ 2019: zde.

Výsledky a tabulka jsou ke zhlédnutí na odkazu: zde.

Sestava Hamru Praha A: Adam Hobzik, Jan Vitvera, Jakub Vitvera, Vašek Bláha, David Sklář, Jan Macák, Martin Rombald, Radka Šilhavá, Klára Šilhavá

 

  • Utkání

Hamr Praha A  8:0  Badminton Proboštov

Hamr Praha A  7:1  SKB Český Krumlov B

Hamr Praha A  1:7  BA Plzeň B 

 

  • Tabulka

Družstvo Hamr Praha A skončilo v kvalifikaci druhé a v "doplňkové kvalifikaci 1.CL - Západ" se utká s družstvem Super Stars Most.

 

"Doplňková" kvalifikace

Sezóna: 2018 - 2019 (zde)

Termín: neděle 12.5.2019

Místo: Hamr-Braník (Praha)

Družstva: Hamr Praha A, Super Stars Most

Sestava Hamru Praha A: Adam Hobzik, Jan Vitvera, Jakub Vitvera, Vašek Bláha, David Sklář, Jan Macák, Radka Šilhavá, Klára Šilhavá

 

  • Utkání

Hamr Praha A  6:2  Super Stars Most

 

Družstvo Hamr Praha A postupuje poprvé do 1.CL - Západ.

 

 

 


 

2016

Sezóna: 2015 - 2016 (zde)

Termín: sobota 16.4.2016 a neděle 17.4.2016

Místo: TJ Slovan Vesec (Liberec)

Družstva: Hamr Praha A, TJ Sokol Křemže A, TJ Sokol Doubravka A, TJ Slovan Vesec B, Sokol Králův Dvůr A

Propozice na kvalifikaci do 1.Celostátní ligy - Západ 2016: zde.

Výsledky a tabulka jsou ke zhlédnutí na odkazu: zde.

Sestava Hamru Praha A: Vašek Bláha, Vašek Vodička, Martin Rombald, Petr Klíma, Romana Loskotová, Martina Rombaldová, Linda Herčíková

 

  • Utkání

Hamr Praha A  2:6  TJ Sokol Křemže A

TJ Sokol Doubravka A  6:2  Hamr Praha A

Hamr Praha A  2:6  Sokol Králův Dvůr A

TJ Slovan Vesec B  2:6  Hamr Praha A   

 

  • Tabulka

  Tým Z V R P Skóre Body
1. TJ Sokol Doubravka A 4 3 1 0 23 : 9 11
2. TJ Sokol Křemže A 4 3 0 1 21 : 11 10
3. Sokol Králův Dvůr A 4 2 1 1 19 : 13 9
4. Hamr Praha A 4 1 0 3 12 : 20 6
5. TJ Slovan Vesec B 4 0 0 4   5 : 27 4

 

Družstvo Hamr Praha A z kvalifikace nepostoupilo a bude hrát v sezóně 2016/2017 soutěž 2. Regionální ligu.

 

 


 

2013

Sezóna: 2012 - 2013 (zde)

Termín: sobota 4.5.2013 a neděle 5.5.2013

Místo: TJ Sokol Doubravka (Plzeň)

Družstva: Hamr Praha A, TJ Sokol Křemže A, TJ Slovan Vesec A, TJ Sokol Doubravka B, So Svatá

Propozice na kvalifikaci do 1.Celostátní ligy - Západ 2013: zde.

Výsledky a tabulka jsou ke zhlédnutí na odkazu: zde.

Sestava Hamru Praha A: Vašek Bláha, Vašek Vodička, Martin Rombald, David Sklář, Jiří Stárek, Romana Loskotová, Martina Rombaldová

 

  • Utkání

Hamr Praha A  5:3  TJ Sokol Křemže A

TJ Sokol Doubravka B  3:5  Hamr Praha A

Hamr Praha A  4:4  So Svatá

TJ Slovan Vesec A  0:8  Hamr Praha A   

 

  • Tabulka

       Tým

  1. TJ Slovan Vesec
  2. Hamr Praha A
  3. So Svatá
  4. TJ Sokol Doubravka B
  5. TJ Sokol Křemže A

 

Družstvo Hamr Praha A z kvalifikace nepostoupilo a bude hrát v sezóně 2013/2014 soutěž 2. Regionální ligu.

 

 


 

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace