SKP žáků U13 - Praha 2018


Celý rozpis SKP družstev U13: zde

Soupisky všech družstev a výsledky všech utkání a zápisy o utkání: zde

 

 

1. kolo - neděle 18.2. 2018 (Hamr-Braník)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Čtvrtfinále

Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín  3:4  Hamr Praha

Semifinále

Hamr Praha  0:7  TJ Astra ZM Praha A

O 3. místo

Hamr Praha  1:6  SK Prosek Praha A

 

  • Celkové pořadí

  1. TJ Astra ZM Praha A
  2. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  3. SK Prosek Praha A
  4. Hamr Praha
  5. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  6. BK Arion Praha
  7. SK Prosek Praha B
  8. TJ Astra ZM Praha B

 

  • Tabulka po 1. kole

 

 

2. kolo - neděle 18.3. 2018 (Astra ZM)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha, BC Aktiv Lužiny

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Skupina C

Hamr Praha  5:2  TJ Astra ZM Praha B

Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín  5:2  Hamr Praha

O 4.-6. místo

Hamr Praha  3:4  BK Arion Praha

Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř  5:2  Hamr Praha

 

  • Celkové pořadí

  1. SK Prosek Praha A 
  2. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  3. TJ Astra ZM Praha A
  4. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  5. BK Arion Praha
  6. Hamr Praha
  7. SK Prosek Praha B
  8. BC Aktiv Lužiny
  9. TJ Astra ZM Praha B

 

  • Tabulka po 2. kole

 

 

3. kolo - neděle 3.6. 2018 (Prosek)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Čtvrtfinále

SK Prosek Praha A  5:2  Hamr Praha

O 5.-8. místo

TJ Astra ZM Praha B  4:3  Hamr Praha

O 7.-8. místo

Hamr Praha  4:3  SK Prosek Praha B

 

  • Celkové pořadí

  1. SK Prosek Praha A
  2. TJ Astra ZM Praha A
  3. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  4. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  5. BK Arion Praha
  6. TJ Astra ZM Praha B
  7. Hamr Praha
  8. SK Prosek Praha B

 

  • Tabulka po 3. kole

 

 

4. kolo - neděle 25.11. 2018 (Astra ZM)

Týmy: 

Výsledky: zde

 

  • Utkání

 

 

  • Celkové pořadí

 

 

  • Konečná tabulka po 4. kole

 

 

 


 

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace