SKP žáků U13 a U15 2018


  • Sdružený přebor družstev žáků U13

 

Celý rozpis SKP družstev U13: zde

Soupisky všech družstev a výsledky všech utkání a zápisy o utkání: zde

 

 

1. kolo - neděle 18.2. 2018 (Hamr-Braník)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Čtvrtfinále

Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín  3:4  Hamr Praha

Semifinále

Hamr Praha  0:7  TJ Astra ZM Praha A

O 3. místo

Hamr Praha  1:6  SK Prosek Praha A

 

  • Celkové pořadí

  1. TJ Astra ZM Praha A
  2. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  3. SK Prosek Praha A
  4. Hamr Praha
  5. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  6. BK Arion Praha
  7. SK Prosek Praha B
  8. TJ Astra ZM Praha B

 

  • Tabulka po 1. kole

 

 

2. kolo - neděle 18.3. 2018 (Astra ZM)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha, BC Aktiv Lužiny

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Skupina C

Hamr Praha  5:2  TJ Astra ZM Praha B

Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín  5:2  Hamr Praha

O 4.-6. místo

Hamr Praha  3:4  BK Arion Praha

Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř  5:2  Hamr Praha

 

  • Celkové pořadí

  1. SK Prosek Praha A 
  2. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  3. TJ Astra ZM Praha A
  4. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  5. BK Arion Praha
  6. Hamr Praha
  7. SK Prosek Praha B
  8. BC Aktiv Lužiny
  9. TJ Astra ZM Praha B

 

  • Tabulka po 2. kole

 

 

3. kolo - neděle 3.6. 2018 (Prosek)

Týmy: Hamr Praha, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín, Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř, BK Arion Praha

Výsledky: zde

 

  • Utkání

Čtvrtfinále

SK Prosek Praha A  5:2  Hamr Praha

O 5.-8. místo

TJ Astra ZM Praha B  4:3  Hamr Praha

O 7.-8. místo

Hamr Praha  4:3  SK Prosek Praha B

 

  • Celkové pořadí

  1. SK Prosek Praha A
  2. TJ Astra ZM Praha A
  3. Sokol Radotín Meteor Praha B - Vinoř
  4. Sokol Radotín Meteor Praha A - Radotín
  5. BK Arion Praha
  6. TJ Astra ZM Praha B
  7. Hamr Praha
  8. SK Prosek Praha B

 

  • Tabulka po 3. kole

 

 

4. kolo - neděle 25.11. 2018 (Astra ZM)

Týmy: 

Výsledky: zde

 

  • Utkání

 

 

  • Celkové pořadí

 

 

  • Konečná tabulka po 4. kole

 

 

 


 

  • Sdružený přebor družstev žáků U15

 

Týmy: Hamr Praha A, Hamr Praha B, Sokol Radotín Meteor Praha A, Sokol Radotín Meteor Praha B, SK Prosek Praha A, SK Prosek Praha B, TJ Astra ZM Praha A, TJ Astra ZM Praha B, BK Arion Praha, TJ Spoje Praha

Celý rozpis SKP družstev U15: zde

Soupisky všech družstev a výsledky všech utkání a zápisy o utkání: zde

 

 

1. kolo - neděle 14.1. 2018 (Prosek)

  • Utkání

Sokol Radotín Meteor Praha B  1:6  Hamr Praha A

SK Prosek Praha B  5:2  Hamr Praha B

Hamr Praha A  6:0  TJ Spoje Praha

Hamr Praha B  3:4  BK Arion Praha

Hamr Praha B  1:6  Hamr Praha A

 

  • Tabulka po 1. kole

 

 

2. kolo - neděle 25.2. 2017 (Hamr-Braník)

  • Utkání

Hamr Praha A  7:0  TJ Astra ZM Praha A

Hamr Praha B  7:0 scr.  TJ Spoje Praha

Sokol Radotín Meteor Praha A  1:6  Hamr Praha A

TJ Astra ZM Praha B  6:1  Hamr Praha B

Hamr Praha A  7:0  SK Prosek Praha B

TJ Astra ZM Praha A  6:1  Hamr Praha B

 

  • Tabulka po 2. kole

 

 

3. kolo - sobota 7.4. 2018 (Vinoř)

  • Utkání

Hamr Praha A  3:4  SK Prosek Praha A

Sokol Radotín Meteor Praha A  6:1  Hamr Praha B

TJ Astra ZM Praha B  1:6  Hamr Praha A

Hamr Praha B  1:6  Sokol Radotín Meteor Praha B

BK Arion Praha  3:4  Hamr Praha A

Hamr Praha B  1:6  SK Prosek Praha A

 

  • Konečná tabulka po 3. kole (ZČ)

Hamr Praha A postupuje ze druhého místa přímo do semifinále play off. Hamr Praha B skončil na devátém místě a bude hrát v play off o konečné umístění ve skupině o 7.-10. místo.

 

4. kolo (Play off) - neděle 7.10. 2018 (Hamr-Braník)

Semifinále

Hamr Praha A  -  

Finále / O 3. místo

Hamr Praha A  -  

 

O 7.-10. místo

Hamr Praha B  -  BK Arion Praha

Hamr Praha B  -  SK Prosek Praha B

Hamr Praha B  -  TJ Spoje Praha

 

 


 

Instagram

@hamrpraha


Facebook

Sponzoři