O klubu

SK Hamr Praha
0
let existence klubu
0
trenérů
0+
členů
0
mistrů ČR
Skvělé tréninkové prostředí a kvalitní trenéři. To je

SK Hamr Praha

Náš klub má v současné době přes 250 členů (včetně BŠ) všech věkových kategorií. Hráči jsou rozděleni do tréninkových skupin podle věku a výkonnosti.

Tréninky probíhají ve sportovním areálu Hamr v Braníku a Štěrboholech, kde pořádáme i turnaje všech věkových kategorií a výkonnostních úrovní.

Zaměřujeme se výhradně na tréninky mládeže a naši hráči se pravidelně zúčastňují krajských soutěží a ti nejlepší startují na republikových turnajích a MČR. Někteří hamerští hráči jsou zařazeni také do juniorských reprezentačních výběrů ČR. V každé sezóně startují naši nejlepší hráči v soutěžích družstev, ve kterých máme družstva dětí, žáků, juniorů a dospělých.

Hamerští hráči získávají pravidelně medaile z celostátních turnajů i MČR. Někteří jsou i mistry ČR v soutěži jednotlivců a družstev.

V období letních prázdnin pořádáme dvě soustředění – kondiční a herní, která jsou zaměřená především na získání fyzické kondice před nadcházející sezónou, zdokonalení techniky a taktiky. Na podzim pořádáme další soustředění, které je důležité pro sehrávání párů do soutěží družstev a zápasovou připravenost.

Trénuj s námi!

Pokud budete mít zájem o další informace o našem badmintonovém klubu nebo se budete chtít stát jeho členem, tak nás můžete kontaktovat. 

Kontaktovat

Rok založení

1976 – SK Motorlet Praha

1.1.2009 – změna názvu na SK Hamr Praha

Klubové barvy

Černá, bílá, oranžová

Hala

Sportovní areál Hamr v Braníku

Vltavanů 1542, 147 00, Praha 4

Logo

Historie

Do roku 2008, kdy se náš oddíl přestěhoval do sportovních areálů Hamr v Braníku a Štěrboholech a přejmenoval se z SK Motorlet Praha na SK Hamr Praha, se pro tréninkové účely i pořádání turnajů využívala víceúčelová sportovní hala v Praze 5 – Radlicích.

Sportovní areály Hamr

Pro tréninky badmintonové školy i závodních hráčů a pořádání turnajů nyní využíváme haly ve Sportovních areálech Hamr v Praze 4 – Braníku a v Praze 10 – Štěrboholech.

Sázava

Pro herní oddílová soustředění využíváme halu v Sázavě.