O klubu

SK Hamr Praha
0
let existence klubu
0
trenérů
0+
členů
0
mistrů ČR
Skvělé tréninkové prostředí a kvalitní trenéři. To je

SK Hamr Praha

Náš badmintonový klub má v současné době přes 250 členů (včetně hráčů BŠ) všech věkových kategorií. Hráči jsou rozděleni do tréninkových skupin podle věku a výkonnosti a někteří z nich trénují až 4x týdně. Hamerští hráči získávají pravidelně individuální ocenění a medaile z celostátních turnajů i MČR. Někteří jsou dokonce i ověnčeni mistrovskými tituly ČR v soutěži jednotlivců či družstev. Nejlepší badmintonisté našeho klubu jsou zváni a nominováni také na výběrová soustředění a kempy reprezentačních výběrů.

Tréninky probíhají ve sportovním areálu Hamr v Braníku, kde pořádáme také i turnaje všech věkových kategorií a výkonnostních úrovní. Zaměřujeme se výhradně na tréninky dětí a mládeže a naši hráči se pravidelně zúčastňují krajských / oblastních soutěží a ti nejlepší startují na republikových turnajích a MČR. Někteří hamerští hráči jsou zařazeni také do juniorských reprezentačních výběrů ČR, a zúčastňují se tudíž i mezinárodních turnajů. V každé sezóně startují naši hráči i v soutěžích smíšených družstev, dospělé družstvo SK Hamr Praha A nastupuje v 1. Lize – Západ.

V létě pořádáme tradičně dvě oddílová soustředění – kondiční (v červenci) a herní v Sázavě (v srpnu), která jsou zaměřená především na získání fyzické kondice před nadcházející sezónou, zdokonalení techniky a taktiky. V období podzimních prázdnin pořádáme další herní soustředění, které je důležité pro sehrávání párů do soutěží družstev a zápasovou připravenost. V červnu a prosinci pořádáme pro své členy a hráče klubové turnaje dvouher a turnaje rodinných dvojic.

Trénuj s námi!

Pokud budete mít zájem o další informace o našem badmintonovém klubu nebo se budete chtít stát jeho členem, tak nás můžete kontaktovat. 

Kontaktovat

Rok založení

1976 – SK Motorlet Praha

1.1.2009 – změna názvu na SK Hamr Praha

Klubové barvy

Černá, bílá, oranžová

Hala

Sportovní areál Hamr v Braníku

Vltavanů 1542, 147 00, Praha 4

Logo

Historie

Do roku 2008, kdy se náš oddíl přestěhoval do sportovních areálů Hamr v Braníku a Štěrboholech a přejmenoval se z SK Motorlet Praha na SK Hamr Praha, se pro tréninkové účely i pořádání turnajů využívala víceúčelová sportovní hala v Praze 5 – Radlicích.

Pro tréninky badmintonové školy i závodních hráčů a pořádání turnajů jsme do června 2022 využívali také halu ve Sportovních areálech Hamr v Praze 10 – Štěrboholech.

Sportovní areály Hamr

Pro tréninky badmintonové školy i závodních hráčů a pořádání turnajů nyní využíváme halu ve Sportovních areálech Hamr v Praze 4 – Braníku.

Sázava

Pro herní (letní a podzimní) oddílová soustředění využíváme halu v Sázavě.