1.GPA U17 v Hradci Králové: Zlato pro Kačku Koliášovou v mixu a Adama Srnce v deblu!

O víkendu 22.-23.1.2022 proběhl v Hradci Králové ve sportovní hale při ZŠ v Kuklenách celorepublikový turnaj 1.GPA v juniorské kategorii U17. Na východ Čech zamířila také trojice hráčů z Hamru Adam Srnec, Kačka Koliášová, Lucka Tománková.

Adam obsadil v mixu s Adélou Turoňovou (MTAC Praha) po úvodní porážce 17.-32. místo a ve dvouhře poté dokráčel k bronzové medaili (v semifinále nestačil nasazenému Havlíčkovi 19 a 15). Turnaj nakonec ze svého pohledu završil vítězně, neboť se svým spoluhráčem Vojtou Havlíčkem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) získal ve čtyřhře zlato.

Lucka smíšenou čtyřhru nehrála, poté po postupu do druhého kola singlu obsadila dělené 9.-16. místo a se svou parťačkou v deblu Kateřinou Hermannovou (BK 1973 Benátky nad Jizerou) skončila taktéž na 9.-16. pozici.

Kačka spojila síly v soutěži smíšených dvojic s Vojtou Havlíčkem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) a tato „spolupráce“ jim vynesla 1. místo. V singlovém pavouku se pak umístila na konečném 5.-8. místě a v deblu Kačka nestartovala.

Velká gratulace Adamovi a Kačce ke zlatým úspěchům na republikovém turnaji!

Zanechte zprávu

17 − čtyři =