1.kolo 2.Regionální ligy dospělých: Na úvod dvě remízy pro SK Hamr „B“!

V neděli 26.9.2021 odstartovala prvním kolem dlouhodobá krajská soutěž smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha a Střední Čechy 2021-2022, která má letos stejný herní formát a systém jako v minulé, vinou pandemie Covid-19, nedokončené sezóně (odehrálo se pouze 1.kolo). V 2.RL nastupuje nyní 7 pražských družstev a 1 středočeský celek z Benátek nad Jizerou. Naše družstvo SK Hamr Praha B se na úvod soutěže představilo na půdě Proseku, kde sehrálo dvě utkání s domácími proseckými týmy „B“ a „C“.

Hamerské družstvo dorazilo do prosecké tělocvičny v kombinovaném složení, neboť z důvodu nemocí, souběhu jiných mládežnických turnajů a jiných důvodů nemohlo počítat s některými hráči, kteří by jinak nastoupili. A tak dostali prostor i jiní, poprvé nastoupila v soutěži dospělých hamerská Bára Králíčková, která si vedla při své premiéře velmi dobře. Nutno dodat, že velmi složité sestavování týmových soupisek potkalo i naše soupeře, kteří nedisponovali ani základním počtem hráčů.

Sestava SK Hamr Praha B pro 1. kolo: Kamil Kyzlík, David Sklář, Petr Klíma, Martin Rombald, Jonáš Hurtík – Eliška Bílková, Barbora Králíčková

SK Hamr B nakonec dokázal na úvod získat dvě remízy. Vhledem k absenci jednoho muže u soupeřů v obou případech jde o lehké zklamání a ztrátu, neboť SK Hamr B vždy nastupoval do utkání už při skóre 1:0. První utkání proti týmu SK Prosek Praha C skončilo poměrem 4:4, když jsme bodovali pouze v singlech (Martin, Petr, Eliška). Oba debly šly naopak na stranu soupeře, a tak těsná porážka v koncovce 3. setu mixu (Jonáš s Barčou) nakonec rozhodla o dělbě bodů.

Druhé utkání mělo velice podobný průběh. Tentokrát jsme vytěžili proti týmu SK Prosek Praha B ze singlů dva body (Martin i Eliška zvítězili v koncovkách 3. setů). O čtvrtém bodu a konečné remíze 4:4 nakonec rozhodly Eliška s Barčou v deblu, a zajistily tak našemu družstvu prozatimní neporazitelnost.

Základní část 2.RL by měla pro naše družstvo pokračovat druhým kolem v neděli 31.10.2021, kdy změří síly SK Hamr B v prostředí záběhlické hale TJ Astry se dvěma domácím týmy TJ Astra ZM Praha B a TJ Astra ZM Praha C.

SK Hamr Praha B: rozpis a výsledky utkání, tabulka 2.RL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

jedna × dva =