10. Memoriál Pavla Bílka 2019: Radka 1., Vašek B. 3.

Na sváteční neděli 17.11.2019 se uskutečnil v hamerské hale v Braníku jubilejní již 10. ročník turnaje GPC dospělých, jenž nese název Memoriál Pavla Bílka 2019. Turnaj, který pořádá náš oddíl každoročně na počest našeho bývalého člena a hráče Pavla Bílka, letos přilákal zajímavou účast hráčů napříč ČR, konkurence tak zejména v mužské části turnaje byla početná i kvalitní.

Z hamerských hráčů se zde představili Vašek Bláha, Vašek Vodička, David Sklář, Martin Rombald, Kamil Kyzlík, Michal Tymeš, Filip Mutl a z dívek jediná Radka Šilhavá, která startovala jen v mixu. Všechny disciplíny se hrály vyřazovacím k.o. systémem. Naši hráči nastoupili vzhledem k nedostatku žen jen do dvouhry a někteří také do čtyřhry.

V domácím prostředí zůstaly na Hamru hned 2 medaile. Tu první zlatou získala Radka s Pavlem Synovcem (Sokol Radotín Meteor Praha) v mixu, když si poradili se všemi svými soupeři ve dvou setech! Majitelem bronzové medaile je Vašek Bláha ve dvouhře, kterého zastavil až v semifinále turnaje celkový vítěz Chlubna z Olomouce.

Gratulujeme oběma našim hráčům!

Na výsledky předchozích 9. ročníků Memoriálu Pavla Bílka se můžete podívat: zde

Zanechte zprávu

dvacet + šestnáct =