2.GPA U15 v Hradci Králové: Úspěšný turnaj pro Vojtu Strejčka a Lucku Tománkovou!

V termínu 7.-8.5.2022 se konal v Hradci Králové celostátní turnaj 2.GPA v kategorii U15. Do hradeckých hal při ZŠ a TJ Montas v Kuklenách vyrazili i dva hamerští badmintonisté Vojta Strejček a Lucka Tománková.

Vojta s Luckou nastoupili na východě Čech do všech disciplín a podařilo se jim získat hned tři cenné kovy. Ve dvouhře nestačil Vojta jen ve finále na nasazeného brňenského Thora a umístil se na hezkém 2. místě. Ve čtyřhře už ale vše dopadlo podle hamerských not a Vojta s Kryštofem Klímou (TJ Sokol Česko Budějovice) prošli jako nasazené „dvojky“ turnajem bez jediného zaváhání. Krásnou stříbrnou pozici obsadily v deblu také Lucka s Luckou Šuhajovou (B.O.Chance Ostrava Sportclub), když prohrály až ve finálovém střetnutí s „prvním“ párem Grznárová – Nýdrlová.

Vojta s Luckou pak přidali ještě se svými partnery dělené 5.-8. místo v soutěži smíšených dvojic a Lucka skončila v singlovém pavouku na 9.-16. místě.

Moc gratulujeme oběma našim hráčům k medailovým úspěchům na republikovém „áčkovém“ turnaji!