2.kolo 2.Regionální ligy dospělých: 1 výhra a 1 porážka pro SK Hamr „B“!

V neděli 31.10.2021 pokračovala druhým kolem dlouhodobá krajská soutěž smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha a Střední Čechy 2021-2022. Naše družstvo SK Hamr Praha B se v něm představilo na půdě TJ Astry v Záběhlicích, kde sehrálo dvě utkání s domácími astráckými týmy „B“ a „C“.

Hamerské družstvo dorazilo do záběhlické haly narozdíl od úvodního kola v podstatě v kompletním složení, které nám tak umožňovalo postavit různé varianty sestav proti dvěma našim soupeřům.

Sestava SK Hamr Praha B pro 2. kolo: Kamil Kyzlík, David Sklář, Petr Klíma, Vašek Vodička, Martin Rombald, Jonáš Hurtík – Eliška Bílková, Karolína Hejduková

SK Hamr B nakonec dosáhl ve 2. kole na částečný úspěch, když v prvním utkání proti týmu TJ Astra ZM Praha C potvrdil roli papírového favorita a porazil soupeře přesvědčivě poměrem 6:2. Zaváhali pouze David s Kamilem v deblu a Kamil ve dvouhře (v obou případech těsně na 3 sety), naopak bod přinesli Martin, Petr a Eliška v singlech, resp. Martin s Vaškem, Eliška s Kájou a Jonáš s Kájou v „párovkách“.

Ve druhém utkání se naopak role prohodily, neboť SK Hamr B nastoupil proti favorizovanému a kvalitnímu týmu TJ Astra ZM Praha B. Podařilo se však bodovat pouze skvěle hrající Elišce v singlu na 3 sety a také holkám Elišce s Kájou v deblu. K nim se ještě přidali Jonáš s Vaškem v deblu, kteří zvládli infarktový zápas 30:29 ve 3. setu. Bohužel porážky Martina a Davida v singlech a poté ještě další tři těsné porážky ve 3 setech Petra ve dvouhře, Vaška s Kájou v mixu a Martina s Kamilem ve čtyřhře rozhodly o první letošní hamerské prohře v soutěži v poměru 3:5.

Základní část 2.RL by měla pro naše družstvo pokračovat třetím kolem o víkendu 27.-28.11.2021 (termín i místo bude upřesněno), kdy změří síly SK Hamr B s týmy Sokol Radotín Meteor Praha C, BK Benátky nad Jizerou B a SK Prosek Praha D.

SK Hamr Praha B: rozpis a výsledky utkání, tabulka 2.RL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

deset − 10 =