2.RL dospělých: SK Hamr „B“ s vyrovnanou bilancí 1-1-1!

V sobotu 18.1.2020 pokračovala v pražské hale ve Vinoři 4. kolem dlouhodobá krajská soutěž smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha + Střední Čechy 2019-2020, která se tak přehoupla do své druhé poloviny základní části, po té první patřilo družstvu SK Hamr Praha „B“ průběžné 5. místo.

Tzn. na řadu přišla již odvetná utkání, kdy tentokrát družstvo SK Hamr Praha „B“ sehrálo stejně jako v prvním kole náročné trojutkání. V úvodním říjnovém kole naše hamerské družstvo získalo dvě remízy 4:4 s týmy Sokol Radotín Meteor Praha C a BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou B a vysokou výhru 8:0 nad celkem TJ Astra ZM Praha C. Náš tým nastoupil i tentokrát v téměř kompletním složení, kdy premiéru v týmu i v soutěži družstev dospělých zažila juniorka Kája Hejduková.

Odvetná utkání se nesla v podobném duchu jako ta první a jejich výsledky se téměř podobaly jako vejce vejci. Výjimkou bylo hned úvodní střetnutí proti favoritovi a dosavadnímu leadrovi tabulky 2.RL Sokolu Radotín Meteor Praha C, ve kterém SK Hamr „B“ nestačil těsným poměrem 3:5. Poté zopakovalo „plichtu“ 4:4 se středočeským družstvem BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou B a nakonec si připsalo opět vysoké vítězství 7:1 s papírovým „outsiderem“ TJ Astrou ZM Praha C.

V pátém kole ZČ 2.RL, které proběhne v sobotu 22.2.2020 v hale na TJ Astře ZM, změří SK Hamr „B“ v dalších odvetách síly s týmy BaC Kladno „B“ a TJ Astra ZM Praha „B“.

SK HAMR PRAHA B

SK Hamr Praha B: Kamil Kyzlík, David Sklář, Petr Klíma, Martin Rombald, Filip Mutl, Václav Vodička – Tereza Holečková, Karolína Hejduková

  • 1. utkání

SK HAMR PRAHA B – Sokol Radotín Meteor Praha C  3:5

Body: 1. Sklář (MS1), 2. Rombald (MS2), 3. Sklář / Kyzlík (MD1)

 

  • 2. utkání

BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou B – SK HAMR PRAHA B  4:4

Body: 1. Sklář (MS1), 2. Rombald (MS2), 3. Hejduková / Holečková (WD), 4. Mutl / Holečková (XD)

 

  • 3. utkání

TJ Astra ZM Praha C – SK HAMR PRAHA B  1:7

Body: 1. Kyzlík (MS1), 2. Mutl (MS2), 3. Klíma (MS3), 4. Hejduková (WS), 5. Sklář / Kyzlík (MD1), 6. Vodička / Mutl (MD2), 7. Vodička / Holečková (XD)

SK Hamr Praha B: rozpis a výsledky utkání, tabulka 2.RL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

18 + thirteen =