Adam Srnec, Kačka Koliášová, Bára Bursová nominováni na ME U15 ve Francii 2020!

Trenéři reprezentace ČR věkové kategorie do 15 let oznámili v pondělí 16.12.2019 dlouho očekávanou nominaci badmintonistů, kteří se zúčastní ME jednotlivců U15 ve Francii v roce 2020. Turnaj se bude konat v Liévinu v termínu 14. – 16. února.

V nominaci sedmi českých hráčů pro individuální soutěž nechybí hamerská trojice Adam Srnec, Barča Bursová, Kačka Koliášová. Vůbec poprvé v historii hamerského oddílu tak byli nominováni hráči na evropský šampionát.

Zveřejněná nominace hráčů na ME U15 ve Francii 2020:

  • Dvouhra chlapců: Ptáček Jan (TJ Sokol Klimkovice), Simon Václav (BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou)
  • Dvouhra dívek: BURSOVÁ BÁRA (SK HAMR), Krulová Lucie (Badminton FSpS MU v Brně)
  • Čtyřhra chlapců: Simon Václav (BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou) + SRNEC ADAM (SK HAMR)
  • Čtyřhra dívek: KOLIÁŠOVÁ KAČKA (SK HAMR) + Osladilová Kateřina (TJ Sokol Klimkovice)
  • Smíšená čtyřhra: BURSOVÁ BÁRA (SK HAMR) + SRNEC ADAM (SK HAMR), KOLIÁŠOVÁ KAČKA (SK HAMR) + Ptáček Jan (TJ Sokol Klimkovice)

„Hráči TT byli přímo sledováni na celostátních turnajích v ČR (GPB, MČR) a mezinárodních turnajích kategorie U15 v Záhřebu, Odense, Trenčíně a Pécsi, přihlédnuto bylo také k dalším výsledkům na mezinárodních turnajích uvažovaných pro nasazení na ME U15 a domácích turnajích v rámci ČR. Jak je uvedeno v organizačních materiálech, nedílnou součástí nominačních kritérií vedle výsledků jsou i výkony na sledovaných turnajích, přístup, potenciál, zdravotní stav a chování hráčů. Všichni nominovaní hráči splnili kritéria zveřejněná na webu ČBaS. Pravidelně se účastnili akcí Talent Teamu, soustředění a turnajů organizovaných v rámci projektu Talent Team ČBaS, viděli jsme je na domácích i mezinárodních turnajích a velmi dobře spolupracovali s vedením výběru TT“ hodnotí nominaci Trenéři Talent Teamu a reprezentace U15 (czechbadminton.cz).

Všem našim nominovaným hráčům moc gratulujeme!

Více k oznámené nominaci se dočtete v článku na czechbadminton.cz

Zanechte zprávu

devět + 11 =