Austrian U17 International 2023: Bronzový singl Adama Srnce na mezinárodním turnaji v Rakousku!

Rakouské město Mödling hostilo ve dnech od pátku 6.10.2023 do neděle 8.10.2023 mezinárodní juniorský turnaj Austrian U17 International 2023, jenž je součástí evropského bodovaného okruhu Badminton Europe Circuit (BEC). Na jih nedaleko od našich hranic se vydala i velmi početná skupina českých hráčů a ve výpravě nechybělo ani hamerské duo juniorů Adam Srnec a Vojta Strejček.

Na předměstí Vídně se Adam postaral o jednu z pěti českých medailí, když dokráčel v singlovém pavouku až do semifinále, v němž nestačil ve třech setech na rumunskou „jedničku“ Mocana. Čtvrtfinále pak uhrál se svým spoluhráčem Lukášem Patzákem (TJ Sokol Dobruška) v deblu a osmifinále s Adélou Turoňovou (MTAC Praha) v mixu. Postup mezi „šestnáctku“ nejlepších si připsal i Vojta v singlu a v deblu s Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice).

Článek z turnaje najdete také na stránkách czechbadminton.cz zde

Oběma našim hráčům děkujeme za reprezentaci České republiky, potažmo hamerského badmintonu, na mezinárodní juniorské akci v Rakousku a zároveň gratulujeme Adamovi k bronzovému umístění ve dvouhře!

Zanechte zprávu

dva × 3 =