CéDéčko Skalka Cup: Kamil a Veronika Kyzlíkovi dosáhli na stříbrné medaile na GPD dospělých!

V sobotu 12.11.2022 se uskutečnily v pražské Badminton Aréna Skalka najednou dva turnaje v kategorii dospělých GPC a GPD zařazené do seriálu Cédéčko Skalka CUP 1/5. V Praze na Skalce se jednalo o ojedinělou akci, neboť GPD dospělých se na území hlavního města konalo opět po několika letech.

Turnaj i díky vysoké účasti vrcholil až v pozdějších večerních hodinách. O akci byl opravdu velký zájem mezi hráči, kteří uvítali zahrát si zároveň dva bodované turnaje GPC+GPD dospělých na jednom místě a v jeden čas. Tzv. full house, tedy účast ve všech disciplínách, okusili i hráči Hamru Kamil a Veronika Kyzlíkovi.

V GPC nastoupila i čtveřice našich hráčů David Sklář, Martin Rombald, Kamil Kyzlík, Veronika Kyzlíková. Na stupně vítězů hamerští zástupci bohužel nedosáhli, když nejlepším umístěním byla čtvrtfinálová účast.

Do GPD zasáhli Kamil Kyzlík, Veronika Kyzlíková, Martin Rombald, Dan Vaniš, Martin Soukup, František Mayer, Kristýna Čábelková. Některé disciplíny se v „déčkovém“ turnaji odehrály ve skupinách, a tak čekala některé účastníky pořádná porce zápasů. Stříbrné medaile za 2. místo získali v deblech Verča s Ditou Smejkalovou (SK Jupiter), stejně jako Kamil s Michalem Haršanyiem (TJ Slovan Vesec). Kamil navíc ještě přidal stříbro i v singlu.

Gratulujeme Kamilovi s Verčou k medailovým úspěchům!

Zanechte zprávu

čtrnáct + šestnáct =