Českokrumlovský pohár U13 2023: Výběr Prahy i s Felixem Kyzlíkem ovládl letošní 35. ročník!

Víkend 22.-23.4.2023 patřil v Českém Krumlově tradičnímu celostátnímu turnaji smíšených družstev Regionálních výběrů v žákovské kategorii U13. Již 35. ročníku Oliver Českokrumlovského poháru U13 2023 se zúčastnil také jeden hamerský zástupce Felix Kyzlík, který byl nominován spolu s dalšími 6 hráči z oddílů z hlavního města do Výběru Prahy.

Složení Výběru Prahy: Felix Kyzlík (SK Hamr Praha), Vladimír Svoboda, Kristián Bíba, Kristýna Gerbelová (všichni SK Prosek Praha), Maia Weberová, Karolína Burešová, Eliška Burešová, (všichni TJ Sokol Radotín), trenéři Kateřina Krajčová a Anežka Limanovská

Turnaje se zúčastnilo v hale ve Chvalšinské ulici celkem 9 výběrů z celé České republiky ve 3 skupinách po třech a právě Výběr Prahy patřil papírově vzhledem k žebříčkovému postavení nominovaných hráčů mezi hlavní aspiranty na celkové prvenství. Favorizovaná Praha nejprve po dvou vysokých výhrách vyhrála svou základní skupinu „A“ a poté v Play-off přehrála v semifinále Východní Čechy opět přesvědčivě 6:1. A ani ve finále nepoznala hořkost porážky a po vítězství nad Severní Moravou při skóre 4:3 získala putovní Českokrumlovský pohár.

Felix zasáhl během víkendového klání celkem do 8 zápasů, v nichž šestkrát odešel vítězně, a přispěl tak výrazně svému týmu ke zlatým medailím.

Děkujeme Felixovi za reprezentaci našeho klubu na celostátní akci a gratulujeme k tomuto týmovému úspěchu!

Oficiální stránky turnaje

Příspěvek od trenérů pražského výběru najdete i na stránkách PBaS zde

Konečné pořadí:

  1. Praha
  2. Severní Morava
  3. Východní Čechy
  4. Střední Čechy
  5. Jižní Čechy „A“
  6. Jižní Morava
  7. Severní Čechy
  8. Jižní Čechy „B“
  9. Západní Čechy

Zanechte zprávu

pět + 13 =