GPA dospělých v Českém Těšíně: Katka Koliášová skončila na 3. místě ve čtyřhře!

Ve dnech 7.-8.1.2023 se konal v Českém Těšíně tradičně „otevírací“ turnaj druhé poloviny sezóny dospělých – letos již 44. ročník celostátního turnaje GPA dospělých pod názvem Memoriál Standy Krauze 2023. Dalekou cestu přes celou ČR až k polským hranicím podnikla na úvod roku také jediná hamerská badmintonistka Katka Koliášová. 

Zahajovací turnaj roku 2023 se odehrál bez páteční kvalifikace, a tak se začalo rovnou zápasy v hlavní soutěži všech disciplín až v sobotu. Katka Koliášová, jež patří v nejnovějším vydání světového juniorského žebříčku U19 BWF 6. místo (a druhé v Evropě), startovala na Těšínském poháru 2023 se svými stálými partnery v párových disciplínách Vojtou Havlíčkem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) a Kateřinou Osladilovou (TJ Sokol Klimkovice).

V mixu postoupili Katka s Vojtou do 2. kola, kde prohráli s pozdějšími celkovými vítězi Kulíšek – Černá. V deblu se pak mohly radovat Katky po dvou výhrách ze zisku bronzových medailí, když třetí nasazený pár zastavily až v semifinále sestry Krpatovy (12,20).

Velká gratulace patří Katce k zisku bronzové medaile na republikovém „áčkovém“ turnaji dospělých!

Článek o turnaji naleznete také na oficiálních stránkách ČBaS czechbadminton.cz zde

Zanechte zprávu

6 + sedmnáct =