GPC U15 v Mostě: One man show Šimona Soukupa, medaile mají i Mína Haškovcová, Katka Procházková, Eliška Balláková a Sára Kupilíková!

Pětičlenná hamerská výprava hráčů Šimon Soukup, Mína Haškovcová, Katka Procházková, Eliška Balláková a Sára Kupilíková zavítala v sobotu 22.4.2023 na sever Čech, kde se v Mostě konal turnaj GPC kategorie starších žáků U15, jenž pořádal ve Sportovní hale SportCenter tamní klub Super Stars Most.

SK Hamr zažil mimořádně povedený turnaj, pod kterým se podepsali všichni naši badmintonisté. Výrazný podíl na hamerských úspěších měl zejména Šimon, který zdolal v soutěžích všechny své překážky a zcela si podmanil mostecký „meeting“. Zlatou medaili získal vždy z nejvýše nasazené pozice po náročných zápasech ve dvouhře, poté ve čtyřhře s Kryštofem Sůvou (TJ Slovan Vesec) a nakonec i v mixu s Danielou Dušánkovou (TJ Sokol Radotín).

Hozenou rukavici však zvedla i naše děvčata, která mířila taktéž na cenné kovy. Pěkné 3. místo obsadily ve dvouhře Katka a Eliška. Druhá jmenovaná přidala i bronz ve smíšené čtyřhře s Kryštofem Sůvou (TJ Slovan Vesec). Třetí bronzovou příčku si připsala Eliška v deblu se Sárou a dvojice Mína – Katka pak uzavřela medailový účet Hamru ziskem stříbra.

Moc gratulujeme všem našim úspěšným medailistům na mosteckém turnaji U15.

Zanechte zprávu

5 + 12 =