GPD U17 v Mostě: Medailové hody pro Hamr!

V neděli 11.6.2023 se konal v Mostě turnaj GPD kategorie U17, jenž pořádal klub Super Stars Most. V místní Sportovní hale SportCenter Most startovali hned tři hamerští zástupci Martin Koleška, Dan Kozubek, Šimon Soukup.

Hamerští kluci předvedli v severních Čechách skvělé výkony a zpět do Prahy se vraceli hned se ziskem sedmi cenných kovů. Zlatou medaili vybojovali Dan ve dvouhře a také v deblu Šimon se spoluhráčem Danielem Brunnem (TJ Jiskra Nejdek). Stříbro zapsali rovněž v deblové soutěži Martin s Danem a Martin přidal i bronz v singlu. Medailově nejpočetnější disciplínou byla pro hamerské barvy smíšená čtyřhra, když bronz získaly páry Šimon – Lucie Kroupová (BK Holice), resp. Martin – Natálie Hübschová (TJ Slovan Karlovy Vary) a na stříbrný kov si sáhla dvojice Dan – Karolína Čarná (TJ Slovan Karlovy Vary).

Velká gratulace všem našim úspěšným medailistům k výborným výsledkům na turnaji v Mostě!