Letňany Open: Za Hamr nastoupili Lukáš Zlínský a Kristýna Kopřivová

V sobotu 10.10.2020 se konal v Praze v letňanské BB Areně turnaj dvouher chlapců a dívek v minibadmintonu (kategorie U9 a U11) pod názvem Letňany Open, který pořádal prosecký oddíl a BŠ Letňany.

Turnaj minitonu je určený zejména pro malé naděje a úplné začátečníky, a proto se zde představili především hráči naší Badmintonové školy v Braníku a ve Štěrboholech, kteří tak mohli nasbírat cenné nové zkušenosti proti konkurenci z jiných oddílů. Za hamerský oddíl nastoupily pouze dvě děti Lukáš Zlínský a Kristýna Kopřivová (oba v mladší  kategorii U9).

Turnaj se hrál na 2 vítězné sety do 11 bodů ve skupinách v U9 a skupinovým systémem s postupy do k.o. pavouka v U11 podle platných pravidel tzv. minitonu (zmenšený kurt se sníženou sítí). Podle nastavených soutěžních kritérií skončil v kategorii U9 Lukáš Zlínský v konkurenci 4 badmintonistů na čtvrtém místě a Kristýna Kopřivová obsadila mezi 4 účastnicemi krásné druhé místo. Kategorie U11 byla bez hamerské účasti.