OP U13 ve Vinoři: 6 medailí pro Hamr a postup Vojty s Luckou na MČR

V sobotu 23.11.2019 se uskutečnil v pražské hale ve Vinoři OP Prahy U13 – kvalifikační turnaj na MČR U13 (7.-8.12.2019 v Českém Krumlově). Pod vedením trenéra Davida Skláře se jej zúčastnila hamerská skupina hráčů: Vojta Strejček, Tomáš, Knytl, Nikola Hort, Vašek Stárek, Dan Kozubek, Lucka Tománková, Veronika Palánová, Veronika Berková.

Hráči Hamru byli opět hodně vidět. 6 medailí pro Hamr včetně dvou zlatých a postupů Vojty s Luckou jsou toho jasným důkazem. Vojtovi se povedlo triumfovat jak v mixu s Luckou, tak ve čtyřhře s Jakubem Švarcem (TJ Astra ZM Praha). Za bronzového krále se může směle považovat Nikola, který skončil bronzový ve všech třech disciplinách. Kromě dvouhry také v mixu s Verčou Palánovou a ve čtyřhře s Jirkou Matuškou (Sokol Radotín Meteor Praha). Postup na MČR těsně unikl Verče Palánové, která obsadila ve čtyřhře se Zuzkou Vorlovou (BC Aktiv Lužiny) stříbrnou příčku.

Kromě skvělých výsledků byly k vidění od našich velmi pěkné výkony, některé zápasy snesly opravdu přísné měřítko kvalitního badmintonu. Pozitivem je určitě vzájemná podpora hráčů či dobré vnímání rad a pokynů trenéra.

Zanechte zprávu

15 − thirteen =