Podzimní soustředění na Sázavě 2021

Podzimní prázdniny jsou v našem oddíle každoročně spojené s tradičním podzimním soustředěním SK Hamr, které se koná „v našem druhém domově“ na Sázavě. Minulý rok sice nemohla tato akce kvůli špatné pandemické situaci kolem Covid-19 proběhnout, letos už se zase ale vše vrátilo do starých kolejí. Vzhledem však k výrazně nabitému víkendu řadou turnajů napříč všemi věkovými kategoriemi se letos soustředění vcuclo do čtyř dnů od úterý 26.10.2021 do pátku 29.10.2021.

Oddílového soustředění se zúčastnilo téměř na 30 hráčů především předzávodní přípravky a samozřejmě Akademie závodního oddílu SK Hamr od kategorie U11 po dospělé hráče pod vedením čtyř našich trenérů.

Příprava probíhala v sázavské hale a venku v prostředí Sázavského ostrova v třífázovém tréninkovém režimu (dopolední a odpolední blok, večerní trénink věnovaný cvičným zápasům) v několika výkonnostních skupinách hráčů, které se navzájem prolínaly. Tréninky byly zaměřené zejména na herní přípravu (taktika a technika úderů, rozvoj a nácvik herních dovedností, situací, apod.) před zbývající části sezóny, doplněné ale i o kondičně-posilovací část a zábavnou formu tréninku.

Zanechte zprávu

19 + pět =