Slovak Junior U19 2022: Katka Koliašová veze z mezinárodního turnaje v Trenčíně zlato v deblu a stříbro v mixu!

Hamerská juniorská badmintonistka Katka Koliášová nastoupila ve dnech od pátku 25.11.2022 do neděle 27.11.2022 v Trenčíně na mezinárodním juniorském turnaji kategorie U19 Slovak Junior 2022, jenž byl zařazený do kategorie Junior International Series.

Na tradičním slovenském turnaji u našich sousedů zasáhla česká reprezentantka z Hamru do obou párových disciplín, ve kterých si vedla naprosto znamenitě. Během tří dnů sehrála celkem 9 zápasů, ve kterých ztratila pouhé tři sety. Jedinou porážku zaznamenala pouze ve finálovém střetnutí smíšené čtyřhry, ve které nastoupila po boku parťáka Tomáše Vrbky (SK Brno Slatina). Finále ovládla česká dvojice Rázl – Osladilová ve dvou setech. V deblové soutěži pak prošla Katka se svou spoluhráčkou (a soupeřkou z mixového finále) Katkou Osladilovou (TJ Sokol Klimkovice) naprosto hladce až ke zlatým medailím, když Katky společně splnily v turnaji roli nejvýše nasazeného páru a nakonec zaslouženě triumfovaly.

Přehled zápasů Katky Koliášové: zde

Děkujeme Katce za reprezentaci klubových i českých barev na mezinárodní akci a gratulujeme k výborným medailovým výsledkům na turnaji!

Zanechte zprávu

dva × tři =