Talent Cup 2021 GPC U13 a GPC U17 v Radotíně: Hamerští hráči na stupních vítězů!

O víkendu 18.-19.9.2021 se uskutečnila ve Sportovní hale v Radotíně tradiční akce Talent Cup 2021 v kategoriích GPC U13 a GPC U17. Letos již 7. ročník tohoto turnaje byl rozložen do dvou dnů, kdy se v sobotu konala kategorie U13 a v neděli následovala kategorie mladších juniorů U17. SK Hamr měl v obou dnech své zastoupení a naši hráči se rozhodně neztratili!

V sobotu startovali v kategorii GPC U13 naši hráči Šimon Soukup, Matěj Stojanovský, Felix Kyzlík, Mína Haškovcová, Stela Hoznourová, Tereza Mitášová, Sára Kupilíková, Bára Kozubková, Kateřina Procházková, Eliana Šimberská pod vedením trenérky Elišky Haškovcové.

Naši se dokázali prosadit na medailové příčky ve čtyřhrách. Třetí místo obsadili Šimon s Matějem, resp. Felix s Filipem Koleškou (BC Aktiv Lužiny) a bronz získaly také Terka s Barčou.

Výsledky turnaje GPC U13

V neděli se představili v Radotíně v kategorii GPC U17 hamerští hráči Filip Knytl, Filip Urban, Arnošt Hort, Dan Vaniš, Berta Haškovcová pod vedením trenérky Naty Kofroňové.

Bronz vybojovali v deblu kluci Filip K. + Filip U.

Výsledky turnaje GPC U17

Gratulujeme všem našim úspěšným medailistům!

Zanechte zprávu

4 + 13 =