3.GPB U13 na Hamru ve Štěrboholech: Novinka v herním systému

Badmintonová turnajová sezóna se teprve pomalu rozběhne, ale náš oddíl má již zkraje sezóny před sebou první domácí turnaj. O víkendu 7.-8.9.2019 proběhne na 14 kurtech v hamerské hale areálu Hamr Sport ve Štěrboholech celostátní turnaj YONEX 3.GPB v kategorii U13, který pořádá právě Hamr.

Na turnaji (v ČR třetí nejvyšší úrovně) bude představena novinka v herním formátu, po vzoru některých mládežnických turnajích v zahraničí, se bude hrát vůbec poprvé na celostátním turnaji jinak než vyřazovacím systémem.

Zatímco v turnaji je zachován vylučovací systém K.O. ve čtyřhrách a mixech, dvouhry chlapců i dívek se odehrají premiérově ve skupinách – vítězové 16 čtyřčlenných skupin postoupí do K.O. pavouka bez zápasů o pořadí. V sobotu se kromě všech zápasů ve skupinách odehrají i první kola (osmifinále) pavouka o 1.-16. místo ve dvouhrách, turnaj pak vyvrcholí v neděli singlovými čtvrtfinále a semifinálovými a finálovými zápasy o medaile ve všech disciplínách.

Na tento turnaj je nutné se přihlásit nejpozději do pondělí 26.8.2019. Přihlašování na turnaj probíhá prostřednictvím online systému na adrese: https://nominace.hamrpraha.cz/VerejneTurnaje.

Více informací naleznete v propozicích turnaje, které jsou ke stažení na českém nebo pražském badmintonovém svazu anebo v oddílové sekci turnaje.

Průběžně aktualizované výsledky turnaje 3.GPB U13 budou zveřejněny na tournamentsoftware.com.

Zanechte zprávu

tři × 1 =