1.CL – Západ: SK Hamr „A“ v Plzni remizoval a dvakrát prohrál!

V sobotu 26.10.2019 nastoupilo dospělé družstvo SK Hamr „A“ v Plzni ke své premiéře v 1. Celostátní lize – skupiny Západ 2019 – 2020, tedy dlouhodobé soutěže smíšených družstev dospělých. V prvním kole čekala náš výběr hned tři utkání postupně proti týmům TJ Slovan Vesec, BA Plzeň B a Sokol Radotín Meteor Praha B.

SK Hamr „A“ přicestoval do Plzně vzhledem k náročnějšímu programu ve složení 6+2. Kostra týmu zůstala stejná jako v minulé sezóně, v sestavě nastoupili poprvé také junioři Matěj Volf a Jáchym Brázda. Bohužel naše družstvo hned na úvod prohrálo se severočeským TJ Slovanem Vesec z Liberce vysoko 1:7, poté těsně podlehlo domácímu nováčkovi v 1.CL BA Plzni B 3:5. V posledním třetím utkání dne už však hamerský tým poprvé bodoval, když remizoval v prvním letošním pražském derby se Sokolem Radotín Meteor Praha B 4:4.

Druhé kolo ZČ 1.CL – Západ se bude konat v sobotu 30.11.2019 a bude jej pořádat SK Hamr v domácím prostředí v Braníku. Naše družstvo se utká s týmy SK Prosek Praha A a TJ Sokol Křemže.

Článek na czechbadminton.cz

SK Hamr Praha A: Václav Bláha, Jan Vitvera, Jakub Vitvera, Jam Macák, Matěj Volf, Jáchym Brázda – Radka Šilhavá, Klára Šilhavá

  • 1. utkání

SK HAMR PRAHA A – TJ Slovan Vesec  1:7

Body: 1. Jan Vitvera / K.Šilhavá (XD)

 

  • 2. utkání

BA Plzeň B – SK HAMR PRAHA A  5:3

Body: 1. R.Šilhavá (WS), 2. Jakub Vitvera / Macák (MD1), 3. Brázda / K.Šilhavá (XD)

 

  • 3. utkání

Sokol Radotín Meteor Praha B – SK HAMR PRAHA A  4:4

Body: 1. Bláha (MS2), 2. Volf (MS3), 3. Jakub Vitvera / Macák (MD1), 4. Volf / Brázda (MD2)

SK Hamr Praha A: rozpis a výsledky utkání, tabulka 1.CL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

čtrnáct + 18 =