2.RL dospělých: SK Hamr „B“ stále bez porážky!

V sobotu 26.10.2019 pokračovala v hamerské hale v Braníku 2. kolem základní části dlouhodobé krajské soutěže smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha + Střední Čechy 2019-2020. Družstvo SK Hamr Praha „B“ tak čekala na domácí půdě další dvě utkání.

Hamerské družstvo nastoupilo téměř v totožném složení jako v prvním kole, ve kterém získalo 1 výhru a 2 remízy. Premiéru mezi dospělými si odbyl další náš juniorský hráč Jonáš Hurtík. Naopak Jenda Macák si již „plnil povinnosti“ u prvoligového hamerského „áčka“.

SK Hamr „B“ dokázal výrazným skóre 7:1 nejprve přehrát středočeský celek BaC Kladno B. Ve druhém utkání hrál s oslabeným družstvem TJ Astra ZM Praha B, která přijela v nekompletní sestavě. Utkání nakonec skončilo smírně remízou 4:4, pro Hamr letošní už třetí ve 2.RL. Naše „bečko“ tak udrželo i po druhém kole svou neporazitelnost v soutěži a upevnilo si pozici v první polovině tabulky 2.RL.

Ve třetím kole ZČ 2.RL, které proběhne v neděli 1.12.2019 v hale na Proseku, změří SK Hamr „B“ síly s týmy SK Prosek Praha „B“ a SK Prosek Praha „C“.

SK HAMR PRAHA B

Horní řada zleva: Petr Klíma, Kamil Kyzlík, Martin Rombald, David Sklář, Jonáš Hurtík, Filip Mutl

Dolní řada zleva: Eliška Bílková, Tereza Holečková

SK Hamr Praha B: Kamil Kyzlík, David Sklář, Petr Klíma, Martin Rombald, Filip Mutl, Jonáš Hurtík – Tereza Holečková, Eliška Bílková

  • 1. utkání

BaC Kladno B – SK HAMR PRAHA B  1:7

Body: 1. Rombald (MS1), 2. Hurtík (MS2), 3. Klíma (MS3), 4. Bílková (WS), 5. Sklář / Kyzlík (MD1), 6. Bílková / Holečková (WD), 7. Mutl / Holečková (XD)

 

  • 2. utkání

TJ Astra ZM Praha B – SK HAMR PRAHA B  4:4

Body: 1. Bílková (WS), 2. Bílková / Holečková (WD), 3. Rombald / Mutl (MD2), 4. Mutl – Holečková (XD)

SK Hamr Praha B: rozpis a výsledky utkání, tabulka 2.RL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

čtyři × 1 =