1.GPB U17 ve Vendryni: Lucka Tománková vybojovala stříbro a bronz!

Na tropický víkend 18.-19.6.2022 byl v termínovém kalendáři přeložen odložený juniorský celostátní turnaj 1.GPB v kategorii U17, který se nakonec uskutečnil v daleké slezské Vendryni pořádaný tamním oddílem SK Vitality. Na turnaji, který se nakonec stihl odehrát už během soboty, startovala z hamerských hráčů pouze Lucie Tománková.

Lucka nastoupila do všech disciplín a vedla si na posledním turnaji před letními prázdninami znamenitě. Ve smíšené čtyřhře se spoluhráčem Lukášem Patzákem (TJ Sokol Dobruška) získali stříbrné medaile, když prohráli až ve finále s nasazenou dvojicí Waliszewski – Fliglová. Ve dvouhře skončila Lucka na děleném 5.-8. místě, když postoupila do čtvrtfinále turnaje, kde byla nad její síly opět Fliglová z Brna. A v deblové soutěži, v níž nastoupila po boku Marie Wojewodové (B.O.Chance Ostrava Sportclub), vybojovala druhou medaili, tentokrát bronzovou.

Moc gratulujeme Lucce k zisku dvou cenných kovů na republikovém „béčkovém“ turnaji!