11. ročník Memoriálu Pavla Bílka: 4 medaile pro hráče Hamru!

Tradiční turnaj GPC dospělých našeho oddílu, jenž nese název Memoriál Pavla Bílka 2021, letos načal svou druhou dekádu. Již 11. ročník tohoto turnaje, který pořádá náš oddíl každoročně na počest našeho bývalého člena a hráče Pavla Bílka, se letos uskutečnil v hamerské hale v Braníku v neděli 10.10.2021. Vzhledem ke špatné pandemické situaci Covid-19 musel být před rokem turnaj zrušen, a tak se tentokrát konal po roční odmlce.

Letošní ročník přilákal zajímavou a vcelku početnou účast hráčů i z různých koutů ČR. Ovšem nemohli chybět samozřejmě ani domácí hráči Martin Rombald, Petr Klíma, Matěj Volf, Jáchym Brázda, Jonáš Hurtík, Filip Urban, Kája Hejduková. Všechny disciplíny se hrály s ohledem na účast vyřazovacím K.O. systémem.

Výborné výkony i výsledky vynesly Jonášovi hned dvě medailové pozice. V mixu se spoluhráčkou Terezou Burdovou (BK TJ Baník Most) dosáhl až na finálovou účast, kde po výsledku 19:21, 17:21 s párem Šula – Foukalová nakonec skončil druhý. V deblu spojil Jonáš síly s Tomášem Paterou (MTAC Praha) a tato spolupráce klapla doslova „na jedničku“, když kluci nenašli přemožitele a celý turnaj vyhráli. O další cenné kovy se postaral Jáchym, který se dvakrát radoval z bronzu, a to ve smíšené čtyřhře s Kájou a v deblové soutěži s Matějem.

Gratulujeme všem našim hráčům, kteří dosáhli na medailová umístění!

Na výsledky všech 11. ročníků Memoriálu Pavla Bílka se můžete podívat: zde

Zanechte zprávu

15 − jedenáct =