2.kolo 2.RL dospělých: SK Hamr „B“ si připsal do tabulky první vítězství, ale i vysokou prohru s favoritem!

V neděli 30.10.2022 pokračovala druhým kolem dlouhodobá krajská soutěž smíšených družstev dospělých 2.Regionální liga Praha a Střední Čechy 2022-2023, která se v letošní sezóně uskuteční pouze v šestikolové základní části bez play-off. Naše družstvo SK Hamr Praha B se tentokrát vypravilo do středočeského Králova Dvora, kde v tamní tělocvičně sehrálo dle rozpisu soutěže další dvě utkání.

Ani před tímto kolem se nám bohužel nevyhnuly problémy se skladbou týmové soupisky. Opět jsme museli počítat „omluvenky“, když tentokrát absentovali z různých důvodů Vašek Vodička, Veronika Kyzlíková a Martina Rombaldová. I přesto jsme měli k dispozici „pohodlnou“ a dostačující sestavu 5+2, a tak jsme mohli odehrát všechna plánovaná utkání bez skrečí.

Sestava SK Hamr Praha B pro 2. kolo: Kamil Kyzlík, David Sklář, Martin Rombald, Filip Mutl, Petr Klíma – Eliška Haškovcová, Linda Herčíková.

V prvním měření sil porazil SK Hamr Praha B papírově slabší domácí celek v sestavě plné mladíků BK Králův Dvůr „A“ jednoznačně 6:2. O vítězství rozhodly body, které „přinesli“ v singlech Martin, Petr, Linda a tentokrát nám vyšly i skvěle „párovky“, ve kterých uspěly všechny naše deblové páry David – Kamil, Martin – Filip i Linda – Eliška. Velice důležitá výhra pro náš tým do průběžné tabulky.

Ve druhém utkání tahalo naše družstvo proti vysoce favorizovanému SK Proseku Praha B od začátku bohužel za kratší konec. V utkání se projevila vyšší kvalita soupeře, který opanoval téměř všechny zápasy. Čest hamerského družstva zachránily ve čtyřhře Eliška s Lindou, které dokázaly vyhrát i svůj druhý společný debl během dne. Konečné skóre utkání se tedy zastavilo na (pro nás) krutém, ale zaslouženém výsledku 1:7.

SK Hamr „B“ si tak připsal do tabulky další cenné body, kdy především vysoké vítězství nad BK Královým Dvorem A posune náš tým po dvou odehraných kolech průběžně do klidného středu tabulky 2.RL.

Základní část 2.RL by měla pro naše družstvo pokračovat třetím kolem v sobotu 10.12.2022, kdy změří síly SK Hamr B na domácích kurtech hamerské haly v Braníku se dvěma výběry SK Prosek Praha C a SK Prosek Praha D.

SK Hamr Praha B: rozpis a výsledky utkání, tabulka 2.RL a soupiska týmu

Zanechte zprávu

devět − 5 =