28. TEM Mirna U17 International 2022: na mezinárodním turnaji ve Slovinsnku Adam Srnec, Vojta Strejček, Lucka Tománková, Bára Bursová!

Na začátku září se v termínu od pátku 2.9.2022 do neděle 4.9.2022 konal v Mirně 28. ročník mezinárodního juniorského turnaje TEM Mirna U17 International 2022, který je součástí evropského bodovaného okruhu Badminton Europe Circuit (BEC). Do jihovýchodního Slovinska se vypravili také 4 hamerští badmintonisté Adam Srnec, Vojta Strejček, Bára Bursová, Lucka Tománková.

Kromě Barči, která hrála jen dvouhru a čtyřhru, nastoupili zástupci Hamru do všech disciplín. Největšího úspěchu dosáhla právě Barča v singlové soutěži, ve které se probojovala až do finále. Porážka 0:2 na sety s domácí vycházející hvězdičkou Blazinou pro ni znamenala druhé místo. Mezi nejlepšími osmi skončili v deblech Adam s německým spoluhráčem Schmidem i Vojta po boku Kryštofa Klímy a dále Bára s parťačkou Nelou Fliglovou. Čtvrtfinále si také zahráli v mixech Vojta s Luckou Šuhajovou a Adam s Adélou Turoňovou.

Děkujeme všem našim hráčům za reprezentaci hamerského klubu na mezinárodní akci a gratulujeme Barče k zisku stříbrné medaile!

Článek na czechbadminton.cz

Zanechte zprávu

11 + 7 =