Mezinárodní turnaje Adria Youth a U17 International v Chorvatsku: Hráči SK Hamr na stupních vítězů!

Na konci října se ve dnech 28.-31.10.2021, kdy zároveň probíhalo oddílové herní soustředění na Sázavě, uskutečnily v zahraničí další mezinárodní turnaje mládeže, na kterých měl zastoupení i hamerský oddíl. V chorvatské Opatiji proběhly dva turnaje: juniorský Adria U17 International 2021, který je součástí evropského bodovaného okruhu Badminton Europe Circuit (BEC), a také Adria Youth International 2021 v kategoriích U11, U13 a U15.

V řadách českých hráčů se mezinárodních turnajů zúčastnili také hamerští badmintonisté Adam Srnec, Vojta Strejček, Bára Bursová, kteří se rozhodně v evropské konkurenci neztratili a zdárně reprezentovali ČR i náš oddíl.

V 17-tkovém turnaji se prosadili Adam s Vojtou Havlíčkem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) v deblu, kde získali společně bronz. Stejně si vedli také Barča s Markem Čepelou (TJ Astra ZM Praha) v soutěži smíšených dvojic. V mladších kategoriích se podařilo zopakovat Adamovi deblový bronz, ovšem tentokrát v kategorii U15 ve spolupráci s našim Vojtou Strejčkem.

Adam dále nastoupil jak v U17, tak v U15 také do dvouhry a do mixu s Adélou Turoňovou (MTAC Praha), resp. Barča v kategorii U17 do singlové disciplíny. Vojta se účastnil mezi patnáctiletými ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře s Lucií Šuhajovou (B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB).

Děkujeme všem našim hráčům za příkladnou reprezentaci, gratulujeme ke skvělým výsledkům a zároveň držíme palce do dalších turnajů v tuzemsku i v zahraničí!

Výsledky Adria Youth International 2021

Výsledky Adria U17 International 2021

Zanechte zprávu

2 × 2 =