GPB dospělých v Brně: Klára Šilhavá odváží kompletní medailovou sbírku, Matěj Volf – Jáchym Brázda mají bronz!

V badmintonovém termínovém kalendáři turnajů si našel své místo nový celorepublikový GPB dospělých v Brně, který organizuje Badminton FSpS MU v X arena Slatina Badminton Club. Premiérového ročníku, jenž proběhl o víkendu 11.-12.2.2023, se zúčastnili i zástupci Hamru Jonáš Hurtík, Matěj Volf, Jáchym Brázda, Klára Šilhavá.

Při chuti byla zejména Kláras hrající ve skvělé formě. O prvenství v soutěži smíšených dvojic se spoluhráčem Adamem Šulcem (SK Prosek Praha) nebylo od začátku nejmenších pochyb, když prošli pavoukem bez ztráty jediného setu. Ve dvouhře se umístila Klára na druhém místě, když ve velice atraktivním finále podlehla ukrajinské talentované hráčce Lavrove po těsných setech 21:17, 19:21, 17:21. Medailovou sbírku zkompletovala hamerská badmintonistka v deblu po boku Natálie Staré (SK Prosek Praha), když děvčata skončila třetí. Na bronzovém stupínku se umístili v deblovém pavouku také kluci Matěj s Jáchymem.

Gratulujeme všem třem hamerských hráčům k medailovým výsledkům na republikovém turnaji!