GPB dospělých v Mostě: Bronzová smršť se zlatým koncem pro Radku a Kláru Šilhavé!

Víkend 28.-29.5.2022 byl vyhrazen v kalendáři poslednímu celostátnímu turnaji kategorie dospělých letošní sezóny – tradičnímu GPB dospělých v Mostě, který pořádá v tamní Sportovní hale oddíl BK TJ Baník Most. Na sever Čech zamířili z Hamru hráči Matěj Volf, Jáchym Brázda, Radka a Klára Šilhavé, Katka Koliášová.

Program celého turnaje se nakonec smrsknul do jediného hracího dne, a tak byly v sobotu večer odehrány již všechny naplánované zápasy a známi vítězové všech disciplín. 6 bronzových medailí a k tomu navrch zlatý kov ze čtyřhry žen. Takové bylo úspěšné tažení našich badmintonistů na mosteckém turnaji.

První dva bronzy získaly Radka a Klára v singlové soutěži, ve které nestačila naše děvčata v semifinále ve dvou setech na proseckou Zelinkovou, resp. mosteckou M. Kohoutovou. Radka s Klárou pak společně vybojovaly ve čtyřhře zlatou medaili, když nenašly v pavouku žádné přemožitelky. 3. místo ve čtyřhře získali Jáchym s Matějem, když prohráli až v semifinále s dvojicí Maňásek – Janoušek, a Katka s Katkou Osladilovou (TJ Sokol Klimkovice), které prohrály s hamerskými sestrami. Bronzový turnaj pro hamerské barvy podtrhly mixové hamersko-prosecké páry Klára s Adamem Šulcem a Radka s Václavem Palánem.

Moc gratulujeme všem našim úspěšným medailistům na republikovém „béčkovém“ turnaji dospělých!

Zanechte zprávu

čtrnáct − 8 =