GPB dospělých v Pustějově: Radka Šilhavá dosáhla na 2 medaile!

Ve dnech  2.-3.10.2021 se konal v Pustějově první turnaj GPB dospělých v letošní sezóně, který pořádá tradičně oddíl TJ Sokol Klimkovice. Na Moravu vyrazily na turnaj z našeho oddílu dvě hráčky sestry Radka & Klára Šilhavé, obě hrály všechny disciplíny. Radka zde dokázala vybojovat dva cenné kovy!

Ráďa sehrála smíšenou čtyřhru s Vaškem Palánem (SK Prosek Praha), se kterým vypadla po vítězném prvním kole ve čtvrtfinále s párem A. Ehm – Valentová. Ve dvouhře se však dokázala probít Radka až do samotného finále, když předtím vyřadila Škarkovou, Žurkovou i Foukalovou. Již potřetí během 1 měsíce se pak střetla s českokrumlovskou Luckou Černou. A i potřetí v takto krátké době na ni nenašla Ráďa recept a po finálové porážce (8,17) skončila na 2. místě. V deblové soutěži se nakonec Radka s Adélou Chadimovou (Badminton FSpS MU) z Brna umístila na bronzovém místě.

Klára vypadla ve dvouhře po volném losu ve druhém kole s Růžičkovou a v deblu skončily Klára s Martinou Ševčíkovou (Badminton FSpS Mu) z Brna na děleném 5.-8 místě, když podlehly ve čtvrtfinále nasazené Hořínkové s Valentovou. A v soutěži smíšených dvojic byli Klára s Adamem Šulcem (SK Prosek Praha) vyřazeni ve druhém kole ve 3 setech A. Ehmem a Valentovou.

Gratulujeme Radce k zisku dvou cenných kovů!

Zanechte zprávu

deset − pět =