3.GPA U15 v Pardubicích: Medaili získali všichni hamerští hráči!

Pro kategorii U15 přinesl první říjnový víkend 2.-3.10.2021 celostátní turnaj 3.GPA v Pardubicích, kterého se za náš zúčastnili Adam Srnec, Vojtěch Strejček, Lucka Tománková pod trenérským vedením Lukáše Ploška. A nakonec si všichni naši hráči z města perníků odvezli sladkou odměnu v podobě medailového úspěchu.

Stupínek nejvyšší pro sebe získali ,,černí“ koně turnaje Adam s Vojtou, kteří cestou ke zlatu neztratili jediný set a prošli přes všechny 3 nejvýše nasazené páry turnaje. A doufejme, že se tak dobře naladili i na MČR!

V mixu jsme přidali další 2 bronzové úspěchy. Adam s partnerkou Adélou Turoňovou (MTAC Praha) v napínavém semifinálovém utkání těsně prohráli s pozdějšími vítězi Simon – Kalkušová. A Lucka se spoluhráčem Ondřejem Kaplanem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) přidala druhý bronz pro náš oddíl. Vojta se spoluhráčkou Lucií Šuhajovou (B.O. Chance Ostrava Sportclub) bohužel v mixu vypadl hned v prvním kole.

Ve čtyřhře dívek si Lucka s partnerkou Adélou Fridrichovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice) odváží dělené 5. místo. Ve dvouhrách se Lucka po 1 výhře podělila o 9. místo po prohře s Lucii Šuhajovou. To Adam měl ve dvouhře ambice nejvyšší, ale ve čtvrtfinále se mu nepodařilo dotáhnout vždy slibně rozehraný 2. i 3. set a po prohře s Ondřejem Kaplanem bere pouze dělené 5. místo.

Do prosincového MČR ještě pořádně potrénujeme a pokusíme se výsledky ještě o nějaký stupínek vylepšit.

Zanechte zprávu

dvanáct + 6 =